Móda

Znáte módní ikonu Pernille Tiesbaek?

Jste milovníkem světa módy? Pak pravděpodobně znáte dívku jménem Pernille Tiesbaek. Že ne? Pak nejste takovým nákupním maniakem, za jakého jste se považovali. Dívka jménem Pernille Tiesbaek je totiž žena, ke které byste měli vzhlížet, co se týče módy. Aktuálně se řadí k nejlepším módním ikonám, jedná se konkrétně o ikonu skandinávské módy, kterou se bezesporu vyplatí sledovat. Proč? Několik důvodů, pro vás máme.  

Nejdříve je však třeba zmínit pár základních informací o Pernille Tiesbaek. Jedná se o dánskou módní influencerku, která si na módě postavila své dost úspěšné podnikání. Jak sama říká, neřídí se rozhodně žádnými módními trendy. Nosí to, co jí samotné přijde vhodné a co ji baví, co si určí sama. To je ostatně první důvod, proč byste zmíněnou dívku pocházející z Kodaně měli sledovat. Důvodů, proč ji však sledovat, máme daleko více.  

Obléká se podle sezon 

Pernille Taesbaek se obléká zásadně podle sezon. Svůj šatník má dokonce roztřízený podle barev, konkrétně se její šatník skládá z letní a zimní poloviny. Je zastáncem toho názoru, že v šatní skříni by měl být hlavně pořádek, protože čím větší pořádek je, tím máte lepší přehled a tím lepší kombinace můžete vytvářet.  

Miluje šperky 

Pernille si je moc dobře vědomá toho, že šperky dotváří celkový look. Jednoduché outfity proto dolaďuje nejzajímavějšími doplňky, které najde ve své sbírce. Sází hlavně na výrazné náušnice a náramky, ale samozřejmě neopovrhuje ani řetízky, což je její srdcová záležitost. Je také toho názoru, že díky šperkům z jednoho jediného outfitu uděláte outfit na více příležitostí. Jen stačí mít pár šperků vždycky po ruce.  

Miluje jednoduché džíny 

Proč byste ji měli sledovat? Protože vždycky budete mít inspiraci na to, co si zrovna obléknout. Pernille totiž miluje jednoduché džíny, které má ve svém šatníku bezesporu každá žena. Sama dobře ví, že džíny jsou základním stavebním prvkem v každém šatníku, proto má ve svém šatníku džíny jak rovného střihu, tak džíny s vysokým pasem nebo čistě bílé modely.