Móda

Denim se stále nosí. Především sukně jsou hitem

Pokud se zajímáte o módu, pak víte, že už nějaký ten pátek je předním hitem denimová móda. Džínovina nebo jinými slovy denim je oblíbený materiál, který můžete nosit prakticky po celý rok. Dají se totiž koupit stylové bundy Blauer v džínovém provedení, také si můžete zakoupit klasické džíny nebo sukně, jež jsou především hitem letošního jara. Možná si říkáte, že denim se kombinuje opravdu špatně ale kupodivu to tak není. Denimová sukně se paradoxně kombinuje naprosto snadno, s pomocí jednoduchý kousků vznikají velice zajímavé outfity, které si člověk zamiluje na první pohled.

Denimová sukně se hodí prakticky kamkoli. Je to vhodný formální kousek na denní schůzky, zároveň je to street model, s nímž hravě zkombinujete i roztrhaný svetr a kabelku Michael Kors.

Denimová sukně jako investice na několik let dopředu

Možná si myslíte, že jelikož je denimová móda na trhu už tak dlouho, tak pravděpodobně zanedlouho odezní. Proto si denimovou sukni nemáte chuť kupovat. Je to však škoda. Módní návrháři se shodují na tom, že denimová sukně je investicí rovnou na několik let dopředu. Díky tomuto zjištění ji tak hravě můžete vynosit na několik způsobů.

Na procházku i do práce

Jak jsme zmínili, z denimové sukně může být skvělý street kousek, který se snadno zkombinuje s bílými teniskami a obyčejným tričkem. To je taková klasika, která pravděpodobně nikdy člověka neomrzí. Málokdo však ví, že lze denimovou sukni kombinovat třeba i s elegantními košilemi a lodičkami, tudíž se z outfitu rázem stane outfit hotový na porady. Pokud zkombinujete denimovou sukni například s topem s dlouhým rukávem, který však bude mít vystřižená ramena, rázem budete působit v takovém outfitu velice žensky.

K velice oblíbeným kombinacím patří také denim a kašmír. Kombinace je to neotřelá, přesto se ks obě perfektně hodí. Rozhodně se nebojte výrazných barev.