Trendy Conversky na jaro a léto: Které si pořídit?

Conversky jsou synonymem pro trendy volnočasovou obuv. Jaké letos frčí a proč si získaly tak významnou oblibu? Conversky už jsou s námi více než 100 let.  

Conversky jsou jedinečné  

Značka, která je synonymem pro pohodlí a trendy look, je tady s námi již více než sto let. Značka, která má na svém logu typickou hvězdu, byla založena již v roce 1908. Nyní své produkty nabízí ve více než 160 zemích světa. Od roku 2003 tuto americkou společnost koupila firma Nike, takže nyní jedou společně na jedné vlně. Sháníte volnočasové kousky, které perfektně padnou k mnoha stylům oblečení? Conversky jsou super tip.  

Chuck jsou poznávací znamení 

Jedny z legendárních tenisek, Chuck, jsou snad nejklasičtějším zástupcem módních střihů této značky. Do dnešního dne se prodalo více než 600 milionů párů těchto legendárních bot. Jsou naprosto nadčasové a hodí se pro mnoho stylů oblečení. Je libo pohodové rozevláté šaty, ke kterým si Chucky vezmete? Nebo jste spíše pro dapper look a budete ostří? Conversky si oblíbili lidé všech věkových kategorií. Až se budete v šedesáti projíždět na svém longboardu, určitě vám tyto boty nebudou chybět. Jsou dokonale stylové.  

Je libo platformu?  

I známá americká značka nemohla opomenout současné trendy. Mezi ty se řadí boty na platformě. Je přitom jedno, zda se jedná o office kousek, nebo o pohodlné tenisky. Platforma vyzařuje trend a osobní prostor. Tenisky na platformě tak uvítáte ve všední dny, stejně jako v případě potřeby sehnat něco do kanceláře. Šněrování nesmí chybět. Jelikož jsou boty opatřeny gumovou podrážkou, následně je stačí otřít vlhkým hadříkem. A budou nádherné dlouho! 

Pokud byste rádi něco skutečně stylového, pořiďte si tyto boty s potiskem. Černobílá MAXI písmena po celé botě, nebo mnohobarevná obuv – to vše ještě více pomůže definovat osobitý styl vašeho jedinečného outfitu.