Móda

Žlutá barva zamířila do módních kolekcí. Už ji máte v šatníku?

Žlutá je barva letošního podzimu, ale ujala se také v zimních kolekcích. O tom, jaké barvičky budou vést následující sezonu, se vždy vedou dlouhé diskuze. Každý má svůj názor, nakonec se stejně vyberou tři odstíny, s nimiž v dané sezoně nic nezkazíme. Mezi aktuální barvičky sezony patří rozhodně bordó barva, ale také khaki barvička nebo případně zmiňovaná žlutá, která se ve velkém ujala ve zmiňovaných zimních kolekcích. Kdo by to byl čekal, že se dočkáme žlutých kabátů a nádherných žlutých kabelek?

Kromě stylových střihů bychom ve své skříni měli mít také stylové barvy. Mnohé kousky kupujeme proto, že se nám líbí, ale nedíváme se na barvu, jestli je nyní in. To má za následek to, že v našem šatníku chybí barvičky, jaké se nyní nosí. Převažuje zejména černá, jelikož černé kousky nás lákají svou elegancí a my se jimi necháme svést. Černá barva je však letos doslova tabu.

Ať už to zní sebevíc překvapivě, černá barva je opravdu barva, která se dnes nenosí. Každou zimu jsme se na ni mohli těšit, jelikož zima byla to období, kdy jsme ji mohli vytáhnout, ale letošní zima jí nepodlehla. Na trhu najdeme minimální množství černých kabátů, daleko krásnější jsou kabáty šedé nebo případně i zmiňované žluté.

S tolikrát zmiňovanou žlutou ostatně okouzlíme nejvíce.

Nebojte se žluté barvy, nezáří

Do módních kolekcí se dostala žlutá barva, konkrétně odstín hořčicové. Nemusíte se tedy bát, že byste zářili na míle daleko. Opak je pravdou. Se žlutou barvičkou nezazáříte, ale budete elegantně styloví. Skutečně se jí nebojte, ani její kombinování není nic těžkého.

Pokud se rozhodnete ulovit v obchodě nějaký příjemný žlutý kousek, doporučujeme se ohlížet po kabelkách, čepičkách nebo svetrech.

Zima ve znamení žluté pletené módy

O letošních zimních kolekcích by se dalo mluvit jako o kolekcích žluté pletené módy. Kromě toho, že se do módy dostaly žluté svetry, můžeme si zakoupit i moderní pletené šaty, které i v zimě zajistí, aby se žena cítila ženou.