Móda

Proužkované modely, které nesmíme postrádat v šatníku

Co se dneska nosí? To je otázka do loterie, doslova otázka za miliony. Na internetu se dočtete mnohé, řada článků je velmi zajímavá, jiné články už nejsou tak zajímavé, jak se na první pohled může zdát. V každém případě pojednávají o jednom a tom samém, a sice o módě. Móda je však záhada. Říká se, že člověk by měl nosit jen to, co se mu líbí a v čem se cítí dobře. Jenže to není tak snadné. Neustále jsme vábeni moderními kousky, které sice nejsou podle našeho gusta, ale my chceme vypadat hezky, chceme být styloví, proto si jednotlivé kousky koupíme, i když je absolutně neumíme kombinovat. Naštěstí se najdou kousky a vzory, které známe moc dobře, jsou nám příjemné a líbí se nám, zároveň jsou moderní a stylové. K nim se mimochodem řadí i proužkovaný vzor.

Proužky se nosily, nosí a budou se nosit – to je jasná věc. Kdo nenosí proužky, jako kdyby nebyl. V současné době navíc najdete mnoho kousků na trhu, které na sobě skrývají proužky. Jen tedy musíte vědět, pro jaké kousky se rozhodnout. Nemusíte mít zase celý šatník proužkovaný.

Proužkované šaty jsou základ

Základem šatníku jsou jednoznačně proužkované šaty, které můžeme mít v mnoha různých střizích. Doporučujeme mít klasické kratší šaty volného střihu, které elegantně maskují nehezké nedokonalosti, jako je větší zadeček, nehezká stehna či podobně.

Samozřejmě i dlouhé proužkované maxi šaty vynosíte, a to hlavně v létě v době, kdy pojedete na dovolenou.

Proužkovaná trička a halenky zpestří všední outfit

Součástí vašeho šatníku by rozhodně měla být i proužkovaná trička. Jednobarevná trička jsou základ, proužkovaná trička jsou nejen zpestřením šatníku, ale také jsou zpestřením outfitu. Stejně jako proužkované halenky. Zatímco pohodlná proužkovaná trička se hodí spíše k ležérnějším kouskům, proužkované halenky se nebojte kombinovat i s kdečím elegantním. Například vypadají krásně k úzkým kalhotám cigaretového střihu, doplňují se hezky se sakem či kabátem rovného střihu.