Móda

Žhavé novinky letošního podzimu: jemná šeď i kožené drsňáctví

Co můžete očekávat v aktuálních módních trendech na letošní podzim? Ve světě znovu přichází ke slovu kůže. Tenhle oblíbený a osvědčený materiál prostě nevyjde z módy nikdy. Vždy a s železnou pravidelností se v nějaké nové podobě někde objeví. Je ale více než jisté, že milovníci kožených doplňků a oděvů budou mít žně.

Motorkářské rebelky letí pořád

Staronovou klasikou je samozřejmě motorkářský styl. Fanoušků rychlých kol se nikdy neomrzí. Vždy má co nabídnout. A ruku na srdce, nejsou to jen fanoušci silných strojů, kdo se nechává černou kůží a jejím zpracováním oslovit. Spousta žen si občas má chuť trochu zahrát na rebelku a obléci se do kůže. Bude potom vypadat tajemně a záhadně. Ovšem kůže to neznamená jenom kožené boty a celokožený styl od hlavy k patě. Dlužno dodat, že kůže se dá aplikovat na šaty, sukně, kalhoty nebo topy. Vypadá to nekonvenčně a velmi sexy.

Neuvěřitelně sexy kočka v šedém kostýmku

Chcete být šedá myš a přitom sexy? Že to nejde dohromady? To je ovšem omyl. Ty nejžhavější trendy letošního podzimu ukazují, že se to rýmuje naprosto skvěle. Světle šedá působí decentně, elegantně, nadčasově. Nikdy s ní nic nezkazíte. Zejména pokud se obléknete do jemně šedého šik kostýmku. Ukazuje se, že i v takovém kostýmku může žena vypadat dokonale sexy a přítomní muži ji doslova svléknou očima. Tedy žádná kancelářská krysa, ale naopak velice sexy kočka.

Červený doplněk rozsvítí outfit

Máme pro vás ale ještě jeden tip, jak být v šedém sáčku a kalhotách či sukni naprosto neodolatelná. Zvolte k němu nějaký výrazný doplněk v pestré barvě. Třeba červené kotníčkové boty, červenou kabelku nebo červený klobouk. Ale pozor, rozhodně ne všechno dohromady, vždy jenom jeden doplněk. Uvidíte, jaký nečekaný sexy švih tím váš outfit získá.