Móda

Závan svěžesti: Oblečení s motivem ovoce

Bojíte se výraznějších motivů na šatech, topech a tričkách? Odhoďte strach. Není se čeho obávat. Naopak. Doba přeje výrazným a pěkně vypadajícím motivům. Proto vystupte z ulity decentní dámy vždy a za všech okolností a zkuste být mladistvé a sršící energií. Uvidíte, že se vám to vrátí. Kamkoli přijdete, budete šířit dobrou náladu a okolí vám to vrátí. Zkuste to třeba s motivy ovoce.

Šiřte pozitivní náladu

Každý, kdo má na sobě obrázek ovoce vyvolává v ostatních pozitivní pocit. Ovoce je symbolem mládí, krásy, pohody, nové energie, barevnosti. To vše v sobě skrývají ovocné plody a vy s nimi. Jednoznačně si to uvědomili i módní návrháři, jejich kreace jsou ovocem doslova nabité. Šťáva plná energie z nich doslova prýští. Proto i vy na sebe nechte působit novou svěží energii. Pořiďte si nějaký barevný kousek s motivem ovoce. Stačí třeba top s ovocem, který i obyčejné džíny do práce povýší na netradiční a zajímavou kreaci. A co teprve svěží šaty s potiskem ovoce, které vzbudí pohodu.

Hodí se i na formální příležitosti

Pro odvážnější může být zajímavý i náročnější model. Co třeba ze sebe udělat velký ananas či jahodu? I takové modely se najdou. Ovšem hodí se spíše na léto. Na odpoledním party, zahradním večírku zaručeně budete za hvězdu. Proto odhoďte zábrany a zkuste to. Samozřejmě ruku v ruce s ovocným potiskem půjde i móda ovocných doplňků. Taková nášivka na látkové kabelce s motivem ananasu bude skvělým doplňkem ananasových šatů. Na léto osvěží outfit i náušnice či přívěsky s motivem ovoce. Jenom si dejte pozor, aby dobře ladily k šatům. Pokud se vám to podaří, bude to skvělé. Výbornou zprávou je i to, že ovoce se dá různě stylizovat a zvolit třeba jenom jeden decentnější motiv a pak v kreaci pracovat hlavně s plochou barev- takový outfit si můžete vzít i do formálnější společnosti. Budete zajímavé, a přitom decentní.