Uncategorized

Džíny do pasu lichotí dlouhým nohám

Už spoustu let na módních molech jednoznačně vítězí kalhoty bokovky nad klasikou do pasu. Je to dobře nebo špatně? Těžko říci, protože každé ženě vyhovuje trochu něco jiného. Některá nedá dopustit na elegantní bokovky, jiná má neustále potřebu si kalhoty z boků popotahovat směrem nahoru, prostě proto, že má raději klasiku a nemůže si zvyknout. Patříte-li mezi ty, které si oblíbily klasické střihy kalhot do pasu, potěšíme vás. Karta se obrací.

Nestyďte se za pěkný zadeček

Vyrazit dnes v kalhotách klasického střihu do pasu už letos není out. Naopak trend se vrací. Takže pozor. Pokud máte ve skříni nějaké své oblíbené kalhoty, které jste třeba léta neměly na sobě z obavy, že v nich způsobíte módní faux-pas, oprašte je, vyzkoušejte a vytáhněte ven. Nastal ten správný čas. Móda se jako už mnohokrát v dějinách vrací. Kalhoty do pasu letěly hlavně v 80. letech 20. století a ještě na počátku 90. let. Pak je ale bokovky poslaly bohužel na smetiště dějin. Proč? Někomu možná připadalo, že klasika do pasu zvýrazňuje zadek a také boky, pokud vám je příroda nadělila trochu širší. Pravda je ale taková, že dnes už se na celou věc pohlíží jinak. Máte pěkný velký zadek? Nestyďte se za něj. Je to sexy přednost. Možná i proto se střihy do pasu zase dostávají na výsluní.

Zúžení působí elegantně

Klidně si proto kupte tzv. mom jeans do pasu. Přezdívalo se jim totiž džíny pro mámy. Byly velmi praktické a co je třeba výhoda, dokázaly skrýt bříško, které vám jinak z bokovek nepříjemně lezlo. Takže zamiřte do obchodu a neváhejte si vybrat nějaké džíny nebo tmavé společenské kalhoty s vysoký pasem. Skvěle budou vypadat třeba ty, které se směrem od vašeho krásného pozadí zužují dolů – vypadá to velmi elegantně. Takové totiž dají krásně vyniknout vašim nohám. A vůbec, kalhoty s vysokým pasem lichotí dlouhým štíhlým nohám obecně. Prodlužují je, což bokovky rozhodně neumí.