Móda

Zapomeňte na objemné kabelky

Zamilovaly jste si v zimě maxi kabely, do kterých bez problémů nacpete i menší nákup, svačinu do práce, ba dokonce i svetr, pokud se udělá venku nečekané teplo? V tom případě pro vás má špatnou zprávu. Budete muset svá obří zavazadla odložit a přesedlat na minikabelky. Letos na jaře totiž obří úložné prostory neletí. Bohužel. Nebo možná bohudík…

Pořiďte si malý XS model

Samozřejmě chápeme vaše připomínky. Ano, do velkých kabelek se toho skutečně vejde spousta. Máte pak jistotu, že vám nebude nic chybět, ať už se vydáte kamkoli. Jenže ruku na srdce. Vážně si chcete ke krátké jarní sukni a moderním trendy svetříku vzít maxi kabelu, která spíše než dámskou tašku připomíná zavazadlo bezdomovce. Ne, to určitě ne. Jistě si nechcete udělat ostudu. Proto k sukýnkám i šatům vyberte nějakou pěknou XS kabelku, prostě kabeličku malé velikosti, která vás bude dokonale reprezentovat. Díku tomu také nebudete s sebou neustále někam tahat tři kila naprostých zbytečností.

Originalita se cení

Samy pak uvidíte, že si začnete rozmýšlet, co si vezmete s sebou a co raději necháte doma. Objevíte nový úsporný systém, se kterým se žije velmi příjemně. S menší kabelkou si pak budete připadat mnohem ženštěji a svůdněji. A co podoba a tvar minikabelek? Tady se naštěstí nemusíte nijak výrazně svazovat módním diktátem. Máte-li rády klasiku a nedáte dopustit na léty prověřené tvary v černé nebo neutrální barvě jako šedá, hnědá nebo třeba bílá, máte zelenou. Nemusí se vůbec ničeho bát, vaše volba se bude hodit ke všemu. Ovšem ani když si ráda vykračujete v nějakém originálním kousku s nezvyklým tvarem třeba kulatého bubínku, nebo s originálními ozdobami jako jsou pera, korálky, kamínky, velké přezky, či barevnými obrázky, aplikacemi a nášivkami, nemáte se za co stydět. Naopak kreativita v outfitu se letos cení!