Krása

Péče o vaše tělo

Péče o tělo se opravdu vyplácí. Budete se dobře cítit a také dobře vypadat. Krása vychází zevnitř a vyplouvá na povrch. Tělo se umí sice samo regenerovat, ale v tom zběsilém tempu a stresu, kterému jej vystavujeme, je třeba mu vyjít naproti. Dodejte mu vitamíny, pohyb i kosmetickou péči.

Vaše vlasy myjte pravidelně, používejte vhodné přípravky i masky a stejně tak pravidelně navštivte kadeřníka a nechte si zastřihnout alespoň konečky vlasů.

Pleť a kůžepotřebuje vhodnou hydrataci a dostatek tekutin. Pravidelní čištění pleti provádějte ráno i večer. Pomohou i návštěvy v kosmetickém salónu, kde pleť vyčistí a doplní jí výživu.

Nehtypotřebují pravidelnou úpravu a výživu. Dodejte jim výživovou bázi, pořiďte si měkký pilník, a pokud si nevíte rady, navštivte manikérku.

Rty si chraňte před UV zářením i mrazem. Doplňujte hydrataci, zkuste olej na rty a kosmetickou vazelínu. Pokud rty praskají, dopřejte jim peeling.

Zuby, které jsou rovné a bělostné jako sníh, zaujmou na první pohled. Navštěvujte pravidelně zubaře a dentálního hygienistu.

Postava si žádá pravidelnou a zdravou stravu, dostatek pohybu, sportování na čerstvém vzduchu a pravidelnou hygienu.

Chodidlalecos prozradí. Pravidelná pedikúra a dostatečná hydratace jim velmi prospěje. Nutná je péče o nehty, aby nezarůstaly a nenapadla je plíseň.

Depilace, která pravidelně odstraní chloupky věčná potíž všech žen. Přesto je třeba ji nikdy nezanedbat.

Celulitida je nemoc dneška a to i štíhlých žen. Podpořte lymfatický systém pomocí masáží a vířivkou. Může za ni genetika a vlivy prostředí. Ovlivňuje ji ovzduší, změny klimatu, kouření, pracovní nasazení a životní styl. Omezte stres a dbejte na psychické zdraví. Doplňujte vitamíny a pitný režim. Nezapomínejte na zdravý životní styl ve všech směrech.