Móda

Zajištěná elegance s hodinkami Cluse

Móda je proměnlivá jako každodenní počasí. Dalo by se říct, že se také mění den co den. Být „in“ častokrát znamená zcela přeměnit svůj šatník, a to alespoň patnáctkrát do roka. Ještě, že existují online bazary s oblečením, kde kousky prodáme za super cenu. Následně si za utržené kačky koupíme kousky další. Módní trendy jsou denně v jednom koloběhu –  chvilku vedou džínové bundy, následně je vystřídají kýčovité zvířecí kožichy. Co se ale nemění a co zůstává stále nadčasové, je elegantnost.

Být elegantní dámou by chtěla být každá žena. Sice bývá mnohdy utrpení nosit lodičky na útlém podpatku celý den, ale co bychom pro krásu neudělaly, že ano, dámy. Pro ženy znamená nadčasovost to, že není zapotřebí co čtvrt roku obíhat obchodní domy kvůli nedostatku oblečení. Elegantní styl se nese ve jménu lodiček, úzkých kalhot, tenkých pásků, košilí a sak. Nejen, že tento styl se řadí k těm nejlepším a nejvkusnějším, ale můžete si být jista, že muže pokaždé uchvátí.

Ke správnému takovému outfitu je zapotřebí správně vybrat doplňky. Perličkové náušnice do uší zcela postačí. Kabelku volte dle střihu saka a barevné kombinace. Není zapotřebí rušit dojem díky batůžku s třásněmi, který se stal za poslední dobu také velmi populární. Dbejte i na své ruce. Správné hodinky doladí jakýkoli outfit. Mimo oblíbené značky (jako je například Calvin Clein nebo Michael Kors) stoupla oblíbenost u špičkové značky, a sice u hodinek Cluse. Tyto skvělé hodinky se perfektně hodí k formálním věcem, jež jsme tu už zmínili. Dodá elegantnímu outfitu jedinečnost. Díky možnosti přikoupení dalších variant náramků se hodí na každou příležitost a sladíte je ke každé barevné kombinaci. S nimi jednoduše zazáříte. Můžete si být jisti, že vaše dámská krása bude znát na míle daleko. A pokud by se některá z vás, dámy, ocitne v soutěži Popelka nebo v Nákupních maniačkách, zaručeně dostanete plný počet bodů.