Krása

Konturujeme s kosmetikou NYX

Líčení je pro ženy denní rituál stejně jako pití kávy po ránu či snídaně za pochodu. Naučit se „zkulturnit“ svou visáž tak, aby se mužům líbily v co nejkratším čase, vyžaduje cvik. Místo toho, aby to pánové ocenili, začnou vidět i v deseti minutách půlhodinu. Co by ale řekli na to, kdyby ženy chodily na večeře neupravené a mnohdy jim svými rozcuchanými vlasy a s kruhy pod očima dělaly ostudu?

Umět se správně nalíčit bývá častokrát úkolem na celý život. Několik žen má to štěstí, že se naučí malovat se bez jakéhokoli přetažení či nedotažení již v útlém věku. Leckterá žena ovšem na tento trik nepřijde ani ve čtyřiceti. Největší háček spočívá ve stínování a následné tekuté lince. Krásný přechod barev a bezchybné tenké ukončení linky neumí jen tak někdo. V poslední době ale spočívá ten největší problém jinde – v konturování.

Konturování obličeje pro štíhlejší vzhled

V různých drogeriích a obchodech s kosmetikou se setkáváme se spousty výrobků, které by nám měly pomoci s touto potíží. Ovšem konturování díky světle a tmavě hnědé tužce jen tak nejde. Mnohdy se stane, že se nám obě barvy sjednotí a nedosáhneme takového štíhlého vzhledu, po jakém toužíme.

Už ale zapomeňte na nepodařené konturování. Speciálně pro ženy, které chtějí dosáhnout dokonalého obličeje a mají s konturovacími tužkami problém, byla vytvořena paleta od firmy Nyx! V obchodě bývá věčně vyprodaná, ovšem není se čemu divit. Cenově se sice pohybuje v rozmezí od pětistovky do šesti set, ale ušetří nám spoustu nervů. Na paletce najdeme osm odstínů – vše pak záleží na naší barvě pleti a na kombinaci, kterou preferujeme. Odstíny se vám do sebe nesmíchají jako při použití tužek. Stačí si koupit jen dobrý štětec a nanášet – tmavou barvu na lícní kosti, čelo a strany nosu, tu světlou pak na bradu, špičku nosu a pod oči pro rozjasnění.