Móda

Začneme od hlavy

Vždy když potkáte někoho v klobouku či baretu řeknete si jak skvěle a elegantně to vypadá, ale pro vás to není to pravé? Mýlíte se! Barety a klobouky jsou nedílnou součástí podzimního šatníku. Tyto doplňky splní jak účel praktičnosti, tak i krásy. Díky nim bude i obyčejný outfit jedinečný a stylový. Stačí jen vzít odvahu a vyzkoušet je. Věřte, že potom na ně nedáte dopustit.

Klobouky

Bez klobouku kdysi ženy pomalu ani nevyšly na ulici. Dnes se tato krásná móda vrací. Pokud myslíte, že se klobouky nosí pouze k elegantnímu oděvu, tak se pletete. Klobouček může zkrášlit i sportovnější outfity.

Takže pokud máte na sobě džíny, tenisky a černou koženou bundu, nebojte se sáhnout po jednoduchém klobouku. Barvu necháme na vás. Měl by být ale bez vzoru a zdobení.

Barety

Barety se u nás už moc nenosí, což je obrovská škoda. Letos jsou jedním z největších hitů podzimu. Proto by vám neměl v šatníku určitě chybět. Barety jsou látkové, kožené s vzorem či bez vzoru. Výběr je veliký a je jen na vás, po jakém sáhnete. Není na škodu jich mít ale více.

Kožený materiál k podzimu zaručeně patří, takže se nebojte sáhnout po tomto materiálu. Ke kožené bundě a džínám se kožený baret zaručeně hodí.

Pokud si libujete v eleganci tak baret je pro vás zaručená volba. Zda máte kostkovaný kabát, sáhněte po jednobarevné verzi baretu. Zda chcete i kostkovaný baret je potřeba, aby vzory byly zcela totožné jak na baretu tak i kabátu. Což nemusí být zrovna jednoduché, pokud je nekupujete jako komplet nebo si ne nenecháte ušít na zakázku.