Krása

Víte, jak zaručeně docílit mladistvé pokožky?

Zdravou a mladistvou pokožku by chtěl mít každý. Ne vždy ale naše přání odpovídá realitě. Stres, špatné stravování nebo kouření se může na pokožce podepsat. Se stárnoucí kůží se ale nemusíme jen odevzdaně smířit. Kombinace správné péče a nejmodernějších metod estetické medicíny totiž dokáže zázraky! Přibližme si postupy, které nám mladiství vzhled zajistí.

Všelék jménem čistá voda

Mezi nejdůležitější rady patří dostatečná hydratace. Naše tělo je koneckonců tvořeno právě převážně z vody. Dostatečný pitný režim se odrazí i na vzhledu naší pokožky. Bude jasnější a zářivější! Každý den bychom proto měli vypít alespoň sedm sklenic vody (7 x 2,5 dcl). Neperlivou vodu ozvláštní například kousky ovoce nebo pár lístků máty. Lahev s vodou bychom měli mít vždy po ruce. Dostatečný pitný režim je totiž základním krokem k mladistvé pokožce!

Základ je důkladná péče

Správnou péčí o pokožku docílíme zázraků. Neměli bychom se soustředit pouze na obličej ale i na celé tělo. Kromě běžného umývání bychom měli pravidelně zařadit i peeling. Zbavíme se tak odumřelých buněk a naše pokožka se rozzáří! Zapomínat ale nesmíme ani na péči po koupeli. Musíme ale zvolit takové přípravky, které se pro naše tělo hodí. Suší pokožce budou vyhovovat hutnější krémy a oleje. Dopřejme pleti pravidelnou péči a ona se nám brzy odvděčí!

Zkuste mezoterapii, biorevitalizaci nebo hydrolifting

Jestliže chceme naši pokožku viditelně omladit, měli bychom se obrátit na profesionály. Na klinice Mediestetik si můžeme vybrat například mezi mezoterapií, biorevitalizací nebo hydroliftingem. Všechny tyto metody obnovují naše kožní buňky. Navíc jde o pro naše tělo přirozené postupy, které využívají i kyselinu hayluronovou nebo kolagen, který se musí vytvořit na základě stimulace pokožky. Využívá se hlavně kyselina hyaluronová, stopové prvky, plazma, glycerol apod.. Ošetřit si můžeme nechat jakoukoli oblast. S výběrem vhodné metody nám pomůže specialista!