Móda

Oblékáme se stylově. Co se nyní nosí?

Jelikož se rok opět překlenul v rok další, nabízí se otázka, co se bude nyní nosit? Miliony předpovědí nám vloni nastínily, co se bude zhruba nosit, ale ani předpovědi se nikdy perfektně nestrefí. Ovšem nyní už nemluvme o předpovědích, ale o tom, co se skutečně nosí. Víte, co to je? Pokud nepatříte k nákupním maniakům nebo milovníkům módy, možná nevíte, co se konkrétně nosí, proto vše podstatné představíme.

Stejně jako vloni se i letos můžete těšit na zbrusu nové kousky, ale také na nestárnoucí klasiky, s nimiž nikdy neuděláte krok vedle nebo s nimiž okouzlíte za každé situace. Seznamme se s tím, co letos bude nově in a co v módě zůstane, i když se najdou odpůrci konkrétních kousků.

Co v módě zůstává

Pokud bychom měli nejdříve hovořit o kouscích, které v módě zůstali, zmínili bychom nestárnoucí kardigany, které se letos opět zkracují – už se nenosí jen dlouhé kardigany ke kotníkům, ale mohou se nosit opět kratší kardigany sotva ke kolenům. Kromě toho v módě zůstávají proužky, které si zamilujete pro jejich retro vzhled. Retro je stále to, co je in.

Kromě puntíků můžete stále nosit proužkované modely a samozřejmě kalhoty ke kotníkům, které mají cigaretový vzhled. Nezapomeňte ani na látkové tašky, které by měly zdobit takzvaný hippie styl.

Co je v módě nově

Kapsy – to je to, co nesmíte postrádat ve svém šatníku. Čím víc kapes a čím větší jsou, tím lepší. Vzpomínáte si na Jennifer Lopez a na její prvotní hudební klipy? Právě odtud se můžete inspirovat, jelikož právě takové kousky s kapsami jsou letos in.

Stejně tak jsou letos in i oblíbené plastové kousky, opět přibyly další do výloh obchodů. Nesmíme zapomenout ani na džínovinu – letošní novinkou jsou třeba džínové kozačky, které jsou v současné době hitem, i když se jedná o poměrný kýč. I když sto lidí, sto chutí – obuli byste si džínové kozačky třeba právě vy?