Móda

Jak udělat partnerovi radost? Pořiďte si sexy košilku!

Ženy obvykle chtějí udělat něco speciálního pro svého partnera, když třeba slaví narozeniny nebo když mají společné výročí. Většinou se chystá nějaký krásný, romantický večer, kdy žena uvaří a kdy jdou na nějakou romantickou procházku. Jenže někdy jsou takové romantické večery ne zrovna to pravé, co by muži ocenili, a tak ženy přemýšlejí dál, co by svým milovaným polovičkám tak mohly přichystat. Rozhodnou se proto pro procházku do obchodního domu, konkrétně do obchodu se spodním prádlem.

Spodní prádlo přece vždycky udělá mužů radost – a to ať už se koupí něco pro ně, nebo si koupí něco partnerka, aby vykouzlila mužům ten šibalský úsměv na tváři. Ženy si většinou kupují různé korzety, když chtějí potěšit své muže, ale ten se většinou vytasí opravdu výjimečně. Jestli chcete kousek, kterým se potěší sama žena a bude ho moct nosit poměrně často, pak by si měla koupit nějakou hezkou noční košilku třeba s krajkami, aby byla dostatečně sexy i v pánských očích.

Kde si takovou košilku mohu koupit?

Košilky se samozřejmě nejčastěji prodávají v obchodech speciálně se spodním prádlem, ale na druhou stranu je najdete i v klasických kamenných prodejnách se značkovým či neznačkovým oblečením nebo na internetu. U internetu si dejte pozor na velikost – ne vždy velikosti odpovídají. Proto si raději i košilku dvakrát přeměřte, než si ji koupíte.

Jaká košilka působí nejvíce sexy?

Jestli toužíte po takové košilce, která se má líbit hlavně mužům, pak sáhněte po té červené verzi. Červená je obecně barva, která vzbuzuje pozornost a navíc sluší naprosto každé ženě. Samozřejmě černá klasika není taky k zahození. Jen se však nepouštějte do té bílé podoby – není to vůbec hezké na pohled.

Samozřejmě se zaměřte na krajky, které působí hlavně elegantně, ale i sexy. Mašličky jsou už drobný detail, který se líbí hlavně ženě jako takové. Košilky by měly být hlavně neprůsvitné – není to korzet, kde nevadí, že jde všechno vidět.