Móda

Tři letošní letní retro hity, které si zamilujete

Léto není jenom o teplých, takřka horkých dnech, je také o vodě a módních trendech, za něž utrácíme v obchodě. Pokud sledujete módní svět, moc dobře víte, že jsme se opět dočkali takzvaného retro stylu. Ten byl populární zejména v šedesátých, sedmdesátých letech, poté se na chvilku stáhl do ústraní, ale nyní se opět ukázal v celé své kráse. Samozřejmě do módy nepřišly všechny tehdejší hity, ale jenom ty nejlepší z nejlepších. Pojďme se podívat na trojici letních retro hitů, do nichž se zamilujete na první pohled.

Nebo je taky od prvního pohledu budete nenávidět. To je u retro kousků naprosto běžné, bohužel. Retro móda dělí společnost na dva tábory, a to na ty, kteří jednotlivé kousky milují, a na ty, kteří jednotlivé kousky naprosto nenávidí. Podívejme se například na ledvinky. Ty jsou jak nenáviděné, tak naprosto milované. Opět se ledvinky dostávají do módy, a to v mnoha provedeních, dokonce i v plastové podobě. Sklízí jak řadu obdivů, tak čelí i vlně kritice, která se na ledvinky snáší od prvního dne, kdy se opět dostaly na pulty obchodů.

Otázkou je, jak to bude s retro letními hity, které níže uvádíme.

1) Úpletová móda

Opět se dostává do módy úplet, tedy úpletová móda skládající se z naprosto jednoduchých kousků, jež jsou například tílka nebo šaty. Letos v létě platí jedno pravidlo, a sice s jednoduchostí nejdál dojdete. Pokud tedy úpletové kousky zkombinujete s naprosto jednoduchými džíny nebo s naprosto jednoduchými sandálky, můžete se těšit na kladné odezvy.

2) Zlaté sandálky

Kdo by netoužil po sandálcích, jež jsou stvořené doslova pro princeznu. Takové boty jsou snem každé ženy a nyní si je mohou koupit, aniž by byly jakkoliv kritizovány.

3) Odhalená ramena

Už před několika měsíci se do módy dostaly halenky a šaty s odhalenými rameny. I to je jistý comeback, který pochází z dob retro, tedy z šedesátých a sedmdesátých let.