Móda

Neznámé české značky bot, které oplývají kvalitou

Bot není nikdy dost. S tím jistě budou souhlasit především ženy, které milují módu víc než cokoliv na světě. Pokud k těmto ženám patříte, pak jistě víte, co se aktuálně nosí. Možná vás také trápí, že se stále častěji setkáváte na ulici s lidmi, kteří mají naprosto stejnou obuv jako vy. Proto byste ocenili znát takové značky bot, které jen tak někdo mít nebude. Pokud po nějakých známých/neznámých značkách bot pátráte, doporučíme vám níže kvalitní značky, které vás rozhodně překvapí.

Níže uvedené značky jsou ryze české. Koupí bot podpoříte české ručičky, kteří se snaží o skutečně kvalitní boty, které budou zároveň podle aktuálních módních trendů a cenově dostupné. Takových značek je skutečně hodně. Bohužel se v obchodních domech setkáváme jenom se značkou Baťa, která mnohým lidem může přijít předražená.

Botas

Unikátní značkou je značka Botas, což je sportovní obuv vyrábějící se už od roku 1949. Po Sametové revoluci se bohužel boty této značky na chvilku schovaly do ústraní a chvilku poté se firma rozhodla zaměřit se jenom na boty pro zimní sporty. Jelikož si roku 2008 všimli značky studenti pražské UPRUM, zrodila se naprosto nový kolekce pouliční módy. Botasky se začaly vyrábět z kvalitní kůže a najdete u této značky i kolekci Tofu, což jsou veganské modely.

Prestige

Zlín je známý především díky Baťovi a jeho firmě s obuví. Jenže ve Zlíně se zrodila také naprosto jiná značka, kterou je značka Prestige. Tato značky je známá pod lidovým názvem „Prestižky“ a ve Zlíně se vyrábí už od roku 1984. Z počátku byla firma víc než populární, poté ji však zastínily zahraniční značky, jako jsou značky Adidas, Nike nebo Converse. Značka Prestige se však nenechala zastrašit konkurencí a v nedávné době přišla na trh s novými nápady. Například si nyní můžete koupit boty, které si můžete barevně nakombinovat zcela sami.