Móda

Trendy posledních let: Vrátily se zvonáče i široké nohavice

Móda posledních let je velmi tolerantní. Mnohdy vychází z comebacků různých trendů, které se již někdy objevily. Rozhodně se ale nejedná o to, že by někoho kopírovala. Naopak. Do osvědčených modelů vnáší zcela nové prvky. Zkrátka a jednoduše, dá se říci, že i v módě platí: vždy je co objevovat.

Nebojte se a stříhejte

Znovu se třeba objevily kalhoty do zvonu. Pokud ale chcete provětrat své staré zvonáče, které máte ukryté z let dávnou minulých někde na dně skříně, měli byste je přece jenom trochu poupravit. Klidně a směle můžete vzít do ruky ostré nůžky a zkusit jich kus ustříhnout. Nebojte se toho, samozřejmě za předpokladu, že budete stříhat rovně a dokážete ustřižené kalhoty pěkně zaobroubit. Kratší verze zvonáčů nad kotníky jsou prostě in. Dobře vypadají, pokud je zkombinujete s kotníčkovými botami.

Nohy nemají být obtažené

Jako by trend zvonových kalhot šel proti proudu všech legin a jeggin, slim kalhot s uzoučkými nohavicemi. I návrháři prostě usoudili, že nohy nemají být celý den obtažené a upnuté, potřebují také trochu větrat. Proto se do módy vrací i široké kalhoty jako takové. V popularitě zde opět vede délka nad kotníky. Na pozoru by se ovšem měly být baculky, aby jim tyto typy širokých kalhot nepřidávaly další kilogramy navíc.

Romantika v blůzkách

S rozevlátým lookem jako by se roztrhl pytel. Nestává se záležitostí pouze kalhot, ale také blůzek, halenek a košil. Není v tomto případě tolik podstatné, jestli má vaše blůza dlouhé, tříčtvrteční nebo dokonce krátké rukávy. Se zvonovými rukávy bude romanticky rozevlátá vždy. Košilové šaty také potěší spoustu žen. Jsou praktické i pěkné zároveň.  Rozevlátý outfit je zkrátka in. Působí bohémsky, nekonvenčně. Navíc jde o velice příjemný módní trend, který sází na využití příjemných a přírodních materiálů.