Móda

Svatební trendy roku 2018

Rok 2018 přinese do módy mnoho trendů. Například už nyní se světlu světa ukazují plesové trendy, k nimž se letos zařadily převážně kostýmky a dlouhé šaty, které nijak neobepínají postavu. Taky se ukázaly už i svatební trendy pro tento rok, ale pokud nejste nevěsta, ještě jste je neměli čas odhalit. Přinášíme vám proto svatební trendy pro tento rok doslova v kostce.

Vybrali jsme vám ty nejzajímavější svatební trendy pro tento rok. Zmíníme, jestli budou moderní závoje či nikoliv, jakým šatům mají letos dát nevěsty přednost či po jakých šatech se dívat nemají. I do svatebních trendů se chtějí vecpat kousky, které byly populární v devadesátých letech a o které doslova nemáte zájem.

Pojďme tedy společně otevřít tento svatební speciál.

Jakým šatům byste letos měli dát přednost?

Letos budou frčet převážně krajky. Už dávno odzvonilo upnutým šatům z lesklého materiálu, které nevěstu nejen zviditelňovaly, ale taky jí přidávaly na váze. Do módy se chtějí dostat i korzety, které však vedly v devadesátých letech a nad kterými byste měli jenom mávnout rukou. Přednost dejte šatům s krajkami. Je jedno, jestli budete mít z krajek jenom vrchní díl šatů či jestli bude krajková celá vlečka. S krajkami letos žádná nevěsta neudělá krok vedle.

A co závoj? Mít či nemít?

Každá žena si musí zodpovědět otázku, jestli si závoj odjakživa přála mít nebo ne. Pokud patříte k těm věčným princeznám, asi vás stejně nepřemluvíme k tomu, abyste závoj raději nechala v půjčovně. Pokud ale k těmto věčným princeznám nepatříte, nedoporučujeme ho. Letos se klidně obejdete bez závoje. Navíc pokud dáte na nás a budete mít krajkové šaty, závoj už bude jenom něco navíc, co není potřeba.

Jestliže je pro vás závoj nutností, doporučujeme volit závoj z jemného materiálu, který připnete dospod vašeho účesu tak, aby hlava byla nepokrytá.