Zdraví

Startovací pomocník je citrón

Každému se určitě už stalo, že místo, aby vstával ráno z postele odpočatý plný síly a energie byl spíše pomalu ještě unavenější, než když do ní uléhal. V tomto případě by to chtělo něco, co by vás, jak se říká, nakoplo. Pro mnohé z nás to může být například rozcvička, ta rozproudí krev a hned nám je lépe. Ale ne všichni na ni mají chuť a hlavně čas. Proto máme pro vás typ, který by mohl vyhovovat všem. Není náročný na čas a je chutný a navíc prospěšný zdraví i kráse.

Startér jménem citron

Citron je bohatý nejenom na vitamin C, ale také na vápník a draslík. Pokud si připravíte na lačný žaludek vlažnou vodu se šťávou z citronu, uděláte velice prospěšnou věc pro váš organismus. Citron totiž nastartuje vás metabolismus, zažene potíže s trávením a vyčistí krev. Také tento nápoj velice přivítají ti, co chtějí shodit nějaké to kilo.

Pomocník při astmatu

To že je citrón pomocníkem v boji s nachlazením ví snad úplně každý, ale věděli jste, že pomáchá i astmatikům? Teplá voda s citrónem totiž pomáhá uvolnit dýchací cesty.

Krásná pleť

Zda budete každé ráno pít vlažnou vodu s citronem, nejenom že budete mít více energie, ale také budete pozorovat zlepšení i na vaši pleti. Pokud tedy trpíte na pupínky, černé tečky vyzkoušejte tohoto pomocníka. Budete mile překvapeni, jak se vám pleť zlepší a rozzáří.

Snižuje tlak

Pokud vás trápí vysoký krevní tlak, tak i s tímto problémem vám může, tento zdravý napoj pomoci. Díky draslíku, který citron obsahuje, vás krevní tlak klesne.