Móda

Síťovka, kdo by ji neznal

Stále více a více lidí se snaží šetřit životní prostředí a používají méně plastu, než tomu bylo posledních pár let. V obchodních řetězcích se místo igelitových tašek začaly objevovat tašky papírové. Ale přeci jenom nejsou až tak praktické. Pokud totiž máte nákup těžký, musíte brát tašek více a už vůbec nemluvíme o tom, co se děje, když taška promokne.

Proto se stále více lidí vrací k starým dobrým síťovkám. Tato taška je výhodná v tom, že se dá použít opakovaně a unese i větší nákup. Taška je šetrná k životnímu prostředí, protože je vyráběna z přírodních materiálů, a díky tomu je snadno rozložitelná, a tudíž životní prostředí tak nezatěžuje, jako taška igelitová, která se rozkládá i několik desítek let.

Další výhody

Jednou z dalších výhod síťových tašek je, že pokud se vám na ni uvolní oko, jde to jednoduše a rychle opravit a tašku můžete opět používat. Také její nosnost je obdivuhodná. Taška dokáže unést až 20 kg ovšem záleží na její velikosti.

Módní hit

Tato taška není záležitostí či zvykem jen našich babiček. O životní prostředí se začala zajímat i mladá generace a taška se stala velmi velkým módním hitem. Některé ženy ji začali dokonce s oblibou používat také jako kabelku. Proto se trh s nabídkou těchto tašek velice rozšířil a nyní najdete mnoho různě barevných či tvarových variant této tašky.

Takže kdo nevlastní aspoň jednu síťovku je velice mimo módní i světové dění a měl by to co nejdříve napravit a aspoň jeden kousek si pořídit.