Krása

Jak se zbavit celulitidy

Celulitida si opravdu nevybírá a trápí ženy bez ohledu na věk, s kily navíc nebo s postavou modelky. Tato nedokonalost ale není neřešitelná, to je mýtus.Pomerančová kůže rozhodně nemusí být trvalý stav. Existuje hned několik způsobů, jak celulitidu zmírnit, ale také jak se jí zcela zbavit. Důležitá je důslednost a vytrvalost. Slabší zpráva je, že jakmile se jednou opravdu rozhodnete začít bojovat s celulitidou, musíte pak na tuto prevenci myslet stále a nepolevit. Není to totiž tak, že se jí jednou zbavíte a ona už se vám nikdy nevrátí. Je třeba tomu uzpůsobit svůj životní styl i stravování. Bude to mít mnohem více pozitivních vlivů, než je pouze hladká kůže.Nejdřív je třeba zvýšit pitný režim pro odplavení škodlivých látek z těla, aby se nikde neusazovaly. Pevné kůži neprospívají také sladkosti, mléčné výrobky, pečivo a lepek, i vysoký obsah soli v jídle. Jestliže často kouříte a pijete alkohol, celulitidy se nezbavíte. Dobrý není ani stres, sedavé zaměstnání a nezbytný je pohyb. Kombinujte aerobní sport, jako je běh s posilováním zaměřeným zejména na zadek a stehna. Dřepy a výpady fungují skvěle.

Další podpůrné prostředky

Svoji snahu podpořte pravidelnou masáží s adekvátními přípravky, u odborníků se proces zrychlí, nastartuje se krevní oběh, rozproudí lymfa a rozhýbe zatvrdlá kůže. Osvědčila se i rázová vlna. Extrémně silný, necílený puls akustické energie se přenáší do ošetřovaných míst formou kmitající vlny pro vyprovokování hojivých a regenerativních fyziologických procesů. Poradí si s celulitidou, zlepší krevní zásobení, stimuluje lymfu, remodeluje vznik kolagenu a elastinu. Přístroj Starvac je žehlička, která pracuje na principu nastavitelného podtlaku, vakua, a patentovaného roler pohybu, tedy válečkové masáže. Jde o zlepšení mikrocirkulace a okysličení tkání pomocí podtlaku, který narušuje tukové buňky. Zlepšením toku lymfy se mnohem rychleji odplavují toxiny a metabolity látkové výměny ven z těla. Pokožka a organismus se omlazuje, regeneruje a je vidět viditelné vyhlazení oblastí s celulitidou.

Začátky a výsledky

Začátky jsou krušné. Nohy a zadek se díky akustické energii dost rozbolaví. Čím více bolesti, tím je vaše lymfa a podkoží více v nepořádku. Po 8 až 10 ošetřeních vás už nebolí nic, jde o příjemnou masáž, tělo se hojí a dostává do kondice. Rázová vlna a žehlička v kombinaci má jasné výsledky. Kůže je po dvojím ošetření opravdu hladká. Terapie se žehlením trvá 2 hodiny a ze začátku je nutné chodit 2x až 3x týdně. Je třeba pracovat s takovou energií, která je ještě stále pocitově přijatelná. Velká bolest neznamená větší účinek, ale spíše opačný efekt. Kůže a organismus se bude soustředit na regeneraci, nikoliv na změnu. Pokud se vám pod kůží usazuje příliš mnoho vody, zkombinujte vše ještě s přístrojovou lymfodrenáží v podobě půl hodiny návleku do speciálních kalhot, které se různě nafukují, tlačí a masírují příslušné body na těle.