Krása

Rtěnky, které na rtech vydrží po celý den. Máte je už ve své sbírce?

Rtěnky se staly nedílnou součástí dokonalého vzhledu. I když pod rouškou nejdou zrovna dobře vidět, přesto je ženy nosí, protože se s ní cítí naprosto sebevědomě. Pokud patříte k těm, které tento typ produktu nosí, pak víte, že mají rtěnky tendenci se smývat. Kupříkladu když jíte nebo pijete kávu. Jen málokterá rtěnka vydrží po celý dlouhý den. Jestli žádnou takovou odolnou rtěnku ve své sbírce ještě nemáte, máme pro vás několik skvělých tipů.  

Tekutá rtěnka od Yves Rocher 

Pokud vám rtěnka na rtech drží opravdu jenom krátce, pak jste si zakoupili opravdu nekvalitní produkt. Raději jste měli investovat a koupit si třeba tekutou rtěnku od Yves Rocher. Ta je mezi ženami velice oblíbená, protože je matná – a to je dnes trend. Navíc na rtech vydrží opravdu po celý dlouhý den – minimálně dvanáct hodin. K jejím hlavním benefitům však patří i to, že tolik nevysušuje, což ocení hlavně ženy trpící na suché a popraskané rty.  

Tekutá rtěnka od Benecos 

Mezi další rtěnky s opravdovou výdrží patří také tekutá rtěnka od Benecos. Obecně dekorativní kosmetika značky Benecos patří mezi favority v tomto světě, nejeden produkt mile překvapí. Výhodou tekutých rtěnek zmiňované italské značky není jenom jejich výdrž, ale také jejich přírodní složení a hydratace. Díky tomu nevysušuje.  

Tekutá rtěnka Ciaté London 

I když se svou výdrží nerovnán výše zmíněným, na rtech také dlouho lpí – mluvíme o tekuté rtěnce Ciaté London, která se pyšní svým sytým pigmentem a také tím, jak dobře se nanáší. Její textura je velice lehká a nevysušuje, což je u rtěnek opravdu velké plus. Co je pozitivní, tak to, že na rtech opravdu ulpí a ani po jídle ji nemáte rozmazanou po celých ústech. 

Mezi další chválené a dlouho držící rtěnky patří také lesk na rty od Dermacolu nebo matná rtěnka od značky Revlon