Móda

Pandora přichází na trh se Star Wars kolekcí

I když se letošní Vánoce pravděpodobně obejdou bez dlouhých front u obchůdku jménem Pandora, pravděpodobně o to větší bude zájem o internetový obchod. Už nyní se začínají nakupovat vánoční dárky v podobě těchto šperků a doufá se, že se právě tímto udělá stejná radost jako v předcházejících letech. Pandora navíc letos přichází s opravdu unikátními kolekcemi, jedna z nich je dokonce vytvořená pro všechny milovníky Star Wars. Už jste ji viděli? 

Unikátní kolekce pro všechny fanoušky filmové série 

Filmová série Star Wars má po celém světě miliony a miliony fanoušků. Když nový snímek z této série přijde do kin, ihned se ví, že to bude další rekord v návštěvnosti kina. Když proto Pandora přišla s novou exkluzivní kolekcí, byl to doslova zásah do černého. Star Wars totiž milují i miliony žen po celém světě, pro které je nová kolekce tím nejlepším dárkem nejen na Vánoce, ale také k narozeninám, k výročí nebo ke svatému Valentýnu.  

Kolekci jste mohli zaregistrovat už i na sociálních sítích, jelikož ji zmiňovali (a stále zmiňují) mnozí influenceři. Je opravdu působivá a slušet bude jistě každé ženě.  

Deset přívěsků, náramek a jeden sběratelský přívěsek limitované editace 

Celá nová kolekce, která nese název Star Wars podle filmové série, je složená z dvanácti dílů. Mluvíme konkrétně o deseti různých přívěscích, jednom náramku a jednom sběratelském přívěsku, který je součástí limitované edice.  

Každý jeden kousek z nové kolekce, která je už nyní k dostání, má promyšlenou koncepti, také dokonalý design a je ručně dokončen. Navíc je opravdu mnoho způsobů, jak lze jednotlivé kousky nosit.  

Kolekce je specifická tím, že je vyrobená udržitelným způsobem. Přes sedmdesát procent použitého materiálu tvoří recyklované stříbro.  Každá jednotlivá část kolekce je spojením nejen futuristické, ale také retro estetiky Star Wars.