Krása

Rtěnky – jaké barvy budou dominovat jaru?

Každá žena se každé ráno snaží o to, aby byla opravdu krásná – takřka krásnější než předešlý den. Snaží se tedy o dokonalý make-up, díky kterému tráví v koupelně i několik hodin. Ženy se však naučily dříve vstávat, moc dobře totiž ví, že pro krásu se trpět musí. Dokonalý make-up navíc vytvoří jenom ty ženy, které jsou v líčení zběhlé. Jenom takové ženy vytvoří perfektní konturování během minuty, obočí namalují během další minuty a oči nalíčí během dalších tří minut. A pak dokonalý make-up ucelí fenomenálními rty. K tomu je však potřeba vědět, jaké rtěnky je možné použít.

Každé roční období si vyžaduje jinou barvu rtěnky. Obecně lze říct, že se staly populární výrazně zbarvené rty, které upoutají na první pohled. Otázkou však je, jakou výraznou barvu zvolit, abychom nešlápli vedle.

Jaké barvy rtěnek dominovaly zimě?

Například v zimě jsme neudělali krok vedle, pokud jsme si rty natřeli krásnou rtěnkou v barvě rudé červené nebo v ještě tmavší barvě bordó. Právě tyto „chladnější“ barvy rtěnek byly to, co v zimě dominovalo celému obličeji a co perfektně zaujalo. Taky jste se nemuseli bát ani nafialovělých barviček, které si však na rty nanesly jenom ty typy žen, které milují extravaganci.

Jaké barvy rtěnek budou dominovat jaru?

Co se týče nadcházejícího jara, vytáhnout můžete pestřejší barvy rtěnek. Nebojte se v nadcházejícím ročním období narůžovělých barviček ani takzvaných nude rtěnek. Samozřejmě si můžete nanášet i tmavší barvy na rty, ale lépe uděláte, jestliže dáte přednost pestrosti.

Pokud chcete nějakou výraznou barvu nanést na své rty, zvolte pestře červenou barvičku.

Jaké rtěnky jsou nejlepší?

Jestliže hledáte dlouhotrvající rtěnku, doporučujeme tu od Dermacol – 24h. Je skvělá a vydrží i při konzumaci jídla či při podobných aktivitách. Pokud milujete spíše matné rtěnky, zaujme vás rozhodně nová kolekce od Sephory nebo oblíbené rtěnky značky NYX.