Krása

Prodloužení opálení

Pro prodloužení opálení je třeba mít za sebou především přípravu a zdárné, bezpečné opalování. Natírat se kvalitními produkty s dostatečným UV faktorem, začít s vyšším faktorem a postupně lehce snižovat, vyhnout se slunci mezi dvanáctou a třetí odpoledne. Rychlé opálení způsobuje rychlejší stárnutí a vytvořen pigmentovým skvrn. Na podporu opálení zabírají osvěžující mlhy, které kůži příjemně zchladí. Aplikace během slunění nenahradí krém, olej nebo mléko s UV faktorem. Během opalování je nutné hydratovat zvenku i zevnitř, takže nezapomínat ani na pitný režim.

Aloe vera s vitaminem D a E

Péče po opalování a prodloužení opálení namáhá aloe vera v krémech a hydratační krém LancasterTanMaximizer. Kůži okamžitě zjemní a rozjasní. Její složení prodlouží opálení víc než o měsíc. Pomáhá kůži v její přirozené obnově. Samozřejmě je také důležitá strava s vitaminem D a E, které jdou vstříc regeneraci pokožky. Pomáhá i přísun betakarotenu v doplňcích stravy, který opálení neprodlouží, ale pomůže pleti dostatečně nabrat sytější barvu. Díky peelingu kůže rychleji začne ztrácet zabarvení, ale krásně se rozzáří. Určitě má smysl je použít.

Opálená a zdravá kůže

Pokud asi čtrnáct dní od návratu z vaší dovolené budete cítit, že vaše pěkné opálení již ztrácí na intenzitě, nebojte se klidně sáhnout po samoopalovacích přípravcích. Kvůli jednoduché aplikaci raději upřednostňujte aplikaci spreje nebo pěny. Pak tyto produkty jemně roztírejte raději za pomocí rukavic. Vyhněte se tak velmi známému nežádoucímu zhnědnutí dlaní i skvrnám a flekům na pokožce. Nezapomeňte, že takovým místům, které mají větší tendenci být vždy vysušenější, jako jsou zejména lokty anebo kolena, je třeba věnovat náležitou péči. Před aplikací samoopalovacích přípravku je dobré je pořádně promazat vazelínou nebo krémem, aby byl výsledný efekt opravdu dokonalý a nedělali se vám na nich nepěkné skvrny.