Krása

Jak na perfektní kouřové líčení?

Líčení je součást každého dne každé ženy. Není se čemu divit, když se ženy každý den snaží o jiné líčení, které dokonale pasuje k danému outfitu. Jenže každý den není možné se perfektně nalíčit – každá žena má svůj zlý den, kdy zkrátka nejde docílit dokonale namalované tekuté linky nebo perfektních plných rtů. Líčení je však jen otázka neustálého experimentování a cviku. Když se mu opravdu budete věnovat denně a budete sledovat aktuální trendy v oblasti módy a budete sledovat nejrůznější videa slečen, které líčení baví, pak dosáhnete vždy perfektního obličeje, i když váš den nebude dobrý.

K různým outfitům se řadí různé líčení. Pokud máte na sobě světlé oblečení, pak volte nude líčení, které obsahuje především oči bez stínů a linek, jen jemná líčka a ještě jemnější rtěnku. Pokud míříte na večírek, pak byste mohli volit trochu odvážnější typ líčení. Skvělé je zejména kouřové líčení, ale mnoho žen neví, jak na takové kouřové líčení jít. Pojďme si proto napsat takový manuál, který nám rozhodně pomůže s tímto sexy líčením.

Jak tedy na něj?

Make-up si naneseme přesně tak, jak ho známe. I obočí si necháme tak, jak ho známe. Vždyť na to se kouřové líčení nevztahuje, i když si řada žen myslí, že ano. Na oči pak naneseme jemný bílý odstín, který je však jen jakousi podkladovou bází pod celé líčení. Bílá barva půjde vidět jenom zcela v místech u nosu, jinak víčko bude pokryté šedým a černým odstínem. Potom si pomocí štětečku doprostřed naneseme vrstvu šedého odstínu a do koutku oka minimum černé barvy. Pomocí kvalitního štětečku pak vše lehce smíchejte. Dbejte na to, aby stíny nepadaly jinam, než na víčko, protože byste si mohli poškodit make-up. Potom opatrně namalujte dokonalou linku a řasenka ucelí celkový look. Pod víčky pak jemně naneste stejné odstíny, ale jen jako úzký proužek.