Zdraví

Exotické plody jako zdroj vitaminů a pomocník při hubnutí

Mít krásnou postavu – to je snem každé ženy. Většina žen ale nechce dojít k té možnosti, která říká, že je nutné začít žít zdravým životním stylem. Tato možnost je jednoduše nepřipouští, což je samozřejmě škoda, protože se jedná o jedinou správnou a rychlou možnost zhubnutí bez nepříjemného a nevítaného JOJO efektu. Ženy však raději sáhnou po možnosti drastických diet, které jsou však jen chvilkové, ovšem dlouhodobě nám dokážou pohnout s žaludkem a s celkovým zažíváním. Nejhorší je však JOJO efekt, který se k nám nemilosrdně přiblíží, a my bohužel nevíme, jak z něho pak vycouvat. Přinese nám však opravdu velké množství kilo nahoru, proto se nevyplatí začínat s takovými dietami.

Zejména se s takovými dietami nevyplatí hrát velkou hru, protože právě diety jsou to, co nám pokaždé jen podráždí žaludek. Navíc pokud začneme se zdravým životním stylem, pak se můžeme radovat z toho, že budeme mít jídelníček plný pestrých a vynikajících věcí. Zejména můžeme do našeho jídelníčku přidat skvělé exotické plody, které jsou to nejlepší pro naše hubnutí, protože v sobě obsahují látky, které pomáhají zhubnout?

O jaké potraviny se jedná?

K takovým zázračným exotickým plodům se jednoznačně řadí ananas, který v sobě má nejen dostatečné množství vitaminů, ale především je to potravina plná vlákniny, která nám pomáhá rychleji spalovat kalorie z těla. Podobně funguje i mango nebo například avokádo, což jsou další exotické kousky, které můžeme kdykoliv zamíchat do našeho dne. Je však důležité myslet na to, kdy se co jí – zelenina se jí hlavně v odpoledních a večerních hodinách, zhruba od patnácté hodiny. Co se týče ovoce, to je povoleno hlavně dopoledne – maximálně však do druhé, třetí hodiny. Potom se ovoci už vyvarujte, protože tělo by nestihlo spálit to, co je potřeba spálit – tedy nevítané cukry.