Krása

Toužíte po perfektních rtech? K rtěnce používejte i tužku!

Ženy jsou většinou proslulé tím, že v koupelně stráví velké množství času. Není se čemu divit, protože právě ony se snaží být krásné tak, jak si přejí, a chtějí se líbit mužům. Samozřejmě řada žen nemá líčení zapotřebí, ale na druhou stranu se jednou za čas namaluje naprosto každá. Když k tomu přijde, tak se není čemu divit, když se snaží o to nejlepší líčení. Když se nepodaří nalíčit se naprosto dokonale, pak sledují nejrůznější videa mladých dívek, které se dokonale líčit umí. Tiše jim závidí a taky je i obdivují, ale zároveň si berou příklad pro příště.

Nejhorší vždy je namalovat perfektní tekutou linku, která je opravdu velmi těžká. Řada žen má problém s aktuálně velmi stylovým konturováním, ale to je jen otázka kroků v manuálu, který pochopí opravdu každá žena, pokud se nelíčí poprvé. Dalším velkým trendem je kreslení obočí, což je taky jedna z těžkých věcí líčení, protože právě obočí musí být stejné a to je někdy problém. Přes všechny tyto těžké partie líčení však ženy dbají především na jednu část těla, a sice na rty. Pokud jsou dokonalé rty, pak jim je zbytek líčení doslova ukradený, protože rty zaujmou na první pohled a to je nejdůležitější.

Jak na dokonalé rty?

Mezi aktuální trendy v oblasti rtěnek patří rozhodně matné rtěnky, které na pohled rty významně zplní. Pokud máte však rádi spíše lesklé rtěnky, pak takového zplnění dosáhnete pomocí tužky. Pokud si kupujete rtěnku, většinou vám slečna prodavačka u pokladny nabídne i tužku ve stejném odstínu a vy po ní rozhodně sáhněte, protože právě díky ní dosáhnete dokonalých rtů. To však platí i v tom případě, že máte rtěnku matnou. Vždy tak víte, kam můžete zajít. Nikdy tedy nepřetáhnete a vaše rty budou opravdu dokonalé. Jestli toužíte po stylové barvě, kterou byste měli nanést na své rty, pak sáhněte jednoznačně pouze po tmavých odstínech. Ty jsou aktuálně na vrcholu hory stylu ve světě líčení.