Zajímavosti

Problémy ve vztahu? Mnoho žen neváhá hledat milence

Když se podíváme na statistiky, mnoho lidí přiznává, že nejsou ve svém vztahu tak úplně věrní. Týká se to jak mužů, tak i žen. Hlavním důvode je celková nespokojenost s protějškem, ale zároveň i stále trvající láska, která nevede přímo k rozchodu, nebo rozvod. Daný stav tedy ženy řeší tím, že si hledají milence.

Kde? Dominují seznamky

Je pravdou, že najít milence není tak jednoduché, jako je tomu při hledání klasického dlouhodobého vztahu. I proto dominuje erotická seznamka, kam se jak ženy, tak i muži registrují za jasným účelem. Hledání toho pravého právě zde je nejenom jednoduché, ale dá se říci, že daná možnost je spojena také s velkým procentem úspěchu. Když se podíváme na několik výhod seznamek, musíme říci, že dominuje především možnost filtrování. A to s ohledem na:

  • Věkové rozmezí
  • Lokalitu bydlení
  • Vzhled

Diskrétnost je samozřejmostí

Dalším kladem této možnosti je určitá diskrétnost. Je vlastně na každé ženě, co o sobě prozradí, jsou takové, které neváhají popsat se do posledního detailu, stejně jako neváhají nahrát řadu fotografií. Flirt seznamka však může být spojena také s možností vytvoření anonymního profilu, díky čemuž lze při seznámení chránit své soukromí. A tedy eliminovat i možné riziko prozrazení. Při hledání milence je samozřejmě hlavním kritériem to, aby se nic nedozvěděl manžel nebo partner.

Online seznámení je bezpečné

Pokud se díváme na hlavní klady této cesty a možnosti, nelze zapomínat také na to, že online seznámení spadá do kategorie těch bezpečnějších variant. A to nejenom z důvod již zmíněné diskrétnosti. Důvodem je i to, že existuje systém blokací a ignorací, stejně jako to, že k osobní schůzce může dojít skutečně až ve chvíli, kdy bude žena přesvědčená o tom, že partner na druhé straně je ten pravý. Pokud si jista není, má možnost komunikaci v podstatě kdykoliv ukončit.