Zdraví

Přírodní antibiotika, které najdete doma. Jsou skutečným zázrakem pro zdraví

Když jste nemocní, zamíříte k lékaři a ten předepíše antibiotika. Ano, pomohou, ale jedná se o chemický koktejl, který dostanete do svého těla. A to mu škodí. Buďte odpovědní a běžné nemoci raději řešte pomocí antibiotik přírodních. Neškoďte tak svému tělu, naopak mu přineste přesně takové vitaminy a živiny, které potřebuje v domě, kdy ochoří. V souvislosti s přírodními antibiotiky se však nabízí otázka – jaké to jsou? 

Česnek 

Sice nevábně voní, ale rozhodně se mu nevyhýbejte. Jenom těžko dnes najdete lepší přírodní antibiotikum. Ideální je ho prolisovat a následně smíchat s trochou medu. Snažte se přebít jeho vůni a štiplavou chuť a jezte ho po malých lžičkách. Pomůže vám téměř okamžitě. 

Křen 

Ani ten nemusí být pro mnohé ideální z důvodu vůně a také z důvodu chuti. Přesto opět není na místě se mu vyhýbat. Obsahuje totiž lysozym, který je dokonalým pomocníkem pro eliminaci bakterií v lidském těle. Zkuste smíchat s medem a bude chutnější. Navíc i med je antibiotikum. 

Skořice 

I sladká koření mohou být dobrým přírodním antibiotikem. V tomto případě mluvíme o skořici. Pomáhá eliminovat tvorbu a růst různých bakterií a kvasinek. Vzhledem k práškové konzistenci ji nejezte suchou, ale vždy ji rozmíchejte v tekutině. Jinak hrozí velké dýchací potíže. 

Zázvor 

Je skvělý do jídla, je skvělý do nápojů. A navíc je skvělým přírodním antibiotikem. Dokáže pomoci proti běžnému nachlazení, i něčemu horšímu. Zde musíme doporučit, že tou nejlepší volbou je a bude zázvorový kořen, který je koupený jako čerstvý. Ten potom stačí oloupat a ideálně nastrouhat. 

Jablečný ocet 

Začíná pomalu ale jistě nahrazovat ten klasický. Je chutnější, není tak agresivní a jak právě zjišťujete, má i pozitivní vlastnosti na lidské zdraví. Stačí trošek a bakterie a viry dostávají ve vašem těle takový zásah, které nedokážou zvládnout. Konzumujte nejlépe samotný, nebo smíchaný s trochou vody.