Bydlení

Příroda v každém koutku domácnosti

Musím jít s dobou – milionkrát vyřknutá věta snad každé ženy. Módní trendy se ale den ode dne mění. Je tak těžké jim vyjít vstříc! Samotná móda se vrací zpátky do sedmdesátých let. Opět se stávají „in“ roztrhané šortky, džínové bundy nebo boty zvané oxfordky. Naopak v kadeřnictví se trendy ubírají zvláštním a hlavně jiným směrem. V minulosti jsme se pozastavovali nad lidmi, kteří měli půl hlavy vyholenou. Taky jsme si ťukali na čelo, když jsme viděli dívky s barevnými vlasy. V současné době je to již běžné a my s tím nemůžeme nic dělat, jen to akceptovat.

Novinky a trendy nepostihly jen klasickou módu a styly účesů, udělaly velkou díru i do světa bydlení, dekorací a bytových doplňků. Letos (stejně jako vloni) vedou v této oblasti přírodní jevy. Pokud toužíte jít s dobou, přikupte si kupu čistě zelených rostlinek do své domácnosti, a to nejen do kuchyně či obýváku, ale i na toaletu. Květiny, ovšem bez barevných květů, jsou hlavním bodem tohoto trendu. Zútulní dům a navíc (díky tomu, že nekvetou) se přizpůsobí každé barevné kombinaci vašich místností. Malovat tedy můžete klidně denně – dle své libosti, časových možností a chuti.

Příroda i v nábytku

„Eko“ styl se projevuje i v nábytku. Je nutno dbát na typ materiálu, ze kterého je nábytek vyroben. První příčky opět po letech obsadil nejen mramor, ale i měď či mosaz. Jestli máte v současné době z takového materiálu nábytek schovaný na hůře, rychle pro něj! Úkolem přírodního vybavení je totiž docílit toho, aby působil luxusním a bohatým dojmem. Navíc v něm tkví i kouzelné tajemství nadčasovosti. V kombinaci například s hořčicově žlutou, hnědou nebo béžovou barvou bude vaše domácnost působit velmi elegantně. Pro ženy to znamená, že jejich domácnost bude nejen v kurzu, ale také budou mít něco víc než například zvědavá sousedka. A po tom přece ženy touží.