Móda

Converse – boty, které má v dnešní době už každý

Stejně jako bomber bundy, i obuv zaznamenala v posledních letech obrovský „boom“. Bylo to tehdy, kdy opět vešly do kurzu tenisky značky Converse. A už pěkně dlouhou dobu se drží na prvním místě žebříčku nejlepších, nejoblíbenějších a nejmodernějších bot.

Svým jednoduchým vzhledem se hodí takřka ke každému outfitu a díky své široké škále barevných kombinací je jen na vás, kterou barvu si zvolíte. Jelikož se jedná opravdu o jednoduchý styl, je skvělé je nosit nejen ke klasickým džínům, ale vypadají dobře také k šatům či k sukním. K čemu se ovšem opravdu nehodí (snad jako k jedinému) je elegantní formální styl.

Pokud si někdy povšimnete kolemjdoucích lidí, a to nejen mladých teenagerů, zjistíte, že tento typ bot má snad každý. A stále se kupují. Proto se není čemu divit, že se pořád drží na vrcholu módních trendů, a to už opravdu dlouho – jak jsme již zmiňovali. Obchody se předhání – nabízí stále levnější a levnější kousky, jen aby obstály před konkurencí. Tato situace ovšem vede lidi k zamyšlení a přemýšlení, zda se jedná nebo nejedná o originální kousek. To platí zejména v situaci, kdy nakupujete zboží před internet. Jelikož se Conversky nepohybují v obrovských sumách, lidé si touží koupit originály, nikoliv šunty.

Setkáme se i se zimními typy

Pro ženy jsou tyto boty jedny z nejpohodlnějších. Není se proto čemu divit, když zatoužily po dámské zimní verzi této obuvi. Stejně, jako se tomu stalo u farmářek, se i tenisky oteplily. Dovnitř se zabudoval kožíšek, který ochrání nožky před nejhorším mrazem. Jelikož je tento typ k dostání spíše na internetu, a to převážně na zahraničních internetových portálech, na ulici se s nimi tak často nesetkáme. Ovšem až lidi zbystří a všimnou si této verze, Timberlandy budou najednou „out“ a i zimní verze tenisek značky Converse se stane dalším nadčasovým módním trendem.