Móda

Podprsenka, která vám věci usnadní

Pokud se bez podprsenky neobejdete, v létě je často na překážku. Horké léto, nepohodlná podprsenka a šaty bez ramínek k sobě moc neladí. Aby podprsenka bez ramínek zůstala na svém místě, když nosíte topy na jedno rameno, nebo šaty odhalující obě ramena, které jsou krásné, vyžaduje trochu cviku. Podprsenku bez ramínek, která nám pořád sjíždí, a my ji stále kontrolujeme a často popotahujeme, bychom nejraději neměli. Omotejte kolem hrudníku těsně pod konec své podprsenky druhé extra ramínko, které zajistí dodatečnou podporu a ona vám už nebude sjíždět.

Praní rychle a efektivně

Delikátní podprsenka z velmi jemného materiálu, kterou je třeba vyprat rychle a rychle usušit bez sušičky, se dá odstředit v odstředivce na saláty. Šetrné mytísportovní podprsenky zejména v létě, kterou při častém praní můžete hodně rychle hodit do koše, má řešení. Vezměte si ji s sebou pod sprchu a stačí ji pouze opláchnout a vymáčet. Je to mnohem šetrnější řešení, než ji hned dávat do pračky. Top s překříženými ramínky je trochu potíž. Překřížení na zádech je součást mnoha topů a šatů. Pokud nemáte podprsenku s odepínacími ramínky, které se dají překřížit, vezměte si na pomoc malou papírovou sponku a ramínka mezi lopatkami sepněte. Zaručíte si tak i rychlou push up podporu.

Holá záda

Holá záda, která jsou v kombinaci s nevhodnou podprsenkou, vám dokáží pěkně shodit outfit. Je to někdy v létě velká katastrofa. Ale i tak se nebojte, protože to hned neznamená, že se musíte své podprsenky okamžitě zcela vzdát, nebo si honem jít pořídit takovou tu hodně zvláštní variantu podprsenky bez ramínek, kdy máte na sobě jen košíčky. Místo toho si pak mnohem raději zvolte v šatníku nějakou hezkou krajkovanou podprsenku ve známém stylu bralette, která má opravdu hodně zajímavě řešená záda. Pak se ani nebojte překřížených ramínek a dalších mnoha ozdobných detailů. Vypadá to totiž velmi dobře a efektně. A navíc je to také velmi pohodlné.