Krása

Podkladové báze

Pokud jste ještě neobjevili kouzlo podkladových bází, určitě je vyzkoušejte. Jsou jich spousty a váš make-up a líčení na nich opravdu dobře drží.

Liftingový gel a kolagenová báze

Pokud potřebujete zralé pleti dodat vitalitu, bude se vám hodit kolagenová báze a to nejen pod make-up. Zabere také liftingový gel vytvořený na bázi kolagenu. Na vaší pleti se to okamžitým účinkem. Budete překvapeni, jak se svěže cítíte a vaše pokožka vám za to poděkuje. Uvolní vaše obličejové rysy, odstraní všechny stopy znatelné únavy a skvěle působí na obnovení vaší pleti. Tyto produkty dodají pleti přirozenou jemnou svěžest.

Pro dokonalé sjednocení barvy pokožky a také dokonalý make-up jsou tyto báze základem péče o pleť. Ranní použití dokáže udržet a prodloužit trvanlivost make-upu. Liftingový gel se dá použít jako podklad pod make-up nebo i jako regenerační báze. Primer, jak se těmto podkladovým bázím říká, je velmi oblíbený a účinný. Báze vytáhnou rysy obličeje a dodají svěžest.

Použitím podkladové báze v podobě průhlednéhospeciálního gelu na denní hydratační krém doje k dokonalému propojení a fixaci. Pro perfektně vypadající a dlouhotrvající líčení jsou podkladové báze nepostradatelné. Hledáte-li dokonalý vyhlazovač nerovností pleti, fixátor líčení a prodloužení trvanlivosti make-upu, podkladová báze je dobrá volba. Dokáže nahradit i masky, na které nemáte čas. Make-up na bázi dokonale drží a během dne se nestírá.

Primer pod oční make-up

Výborné je i použití podkladové báze pod oční make-up, takzvaného primeru. Působí i jako vyhlazovací sérum. Báze je výživná a pečující o oční okolí. Oční sérum je vhodné pro všechny typy pleti. Aktivní složky mají silný efekt proti stárnutí, schopnost zvyšovat elasticitu kůže, jemně působí proti vráskám, dodávají rychlý lifting pokožce a fixují líčení.

Oční okolí je vysoce citlivé a proto vyžaduje speciální ošetřující přípravky. Veškeré krémy, podklady a séra do něj vždy jemně vklepávejte pomocí bříšek prstů. Krém se v očním okolí neroztírá, aby se zbytečně nevytahovala kůže. Kolem očí dbejte opatrnosti, zvláště pak, pokud jste na něco alergičtí a citlivý. Používejte jen jemné přípravky, které jsou přímo na ošetření očního okolí určeny. Pokud se líčíte nebo se i nelíčíte, pro vaši pokožku je dokonalá ochrana před škodlivými vlivy vnějšího prostředí vždy prospěšná. Chraňte ji proti prachu, smogu, virům a bakteriím.