Móda

Nosit nebo nenosit kožené kalhoty? Rozsekněte to jednou pro vždy

Kožené kalhoty – pro některé ženy nesporná součást šatníku, pro jiné spíše velké dilema. Nosit je nebo je nenosit? Toť otázka. Jako dělaná pro módního poradce, co myslíte? V případě kožených kalhot si buďte jistá, že pokud na ně dáte, už je nikdy z šatníku nevyhodíte. Nosit je můžete celoročně a to i v případě, že máte silnější postavu. 

Kožené nebo koženkové kalhoty?

Kožené kalhoty se v šatníku ženy objevují stále s nesmělostí avšak častěji než dřív. U celebrit takřka na jiný kousek oblečení nenarazíte a jak jim to sluší! Na první pohled outfit jen pro celebrity může najít široké uplatnění i ve vašem šatníku. Spíše než pravé kožené kalhoty si můžete vybrat ty koženkové, které jsou mnohem levnější a ekologičtější alternativou, která však vůbec nepůsobí lacině. Koženkové kalhoty dnes seženete v různém provedení – s náznakem kapes i bez, koženkové legíny či mnohem volnější sportovní koženkové kalhoty, vybírat můžete i z barev. I když pro začátek byste mohla začít s klasickou černou.  Ve většině případů  jsou kožené kalhoty dominantou outfitu, a proto si nemusíte dělat těžkou hlavu s doplňky a jiným zpestřením. Zde platí, že méně je více.

Budete se divit, kolik outfitů lze s koženými kalhotami vytvořit

Budete se divit, kolik outfitů lze s koženými kalhotami vytvořit. Nosit je můžete do školy, do zaměstnání nebo jen tak, když půjdete s kamarádkami na kafíčko. Poskládat můžete:

  • ELEGANTNÍ OUTFIT – to, když si ke koženým kalhotám oblečete jednoduchou blůzu a na ni svetřík nebo sako. Pokud jste majitelkou většího zadečku, zvolte delší top, který případný nedostatek zakryje.
  • SPORTOVNÍ OUTFIT – víte, že ke koženým legínám můžete zvolit tenisky? Zejména ty s nízkým krajem odhalí kotník, což bude působit velice sexy. K tomu si nezapomeňte vzít nízký typ ponožek, které udrží vaše nožky v pohodlí. Sportovní outfit vykouzlí i mnohem volnější koženkové kalhoty, které nejsou příliš na tělo.
  • SEXY OUTFIT – docílíte jej, když si ke koženým kalhotám vezmete boty na vysokém podpatku a oblečete si krajkový top. Tento outfit už jen stačí doplnit módním kardiganem. Takhle oblečená můžete vyrazit třeba na drink do baru.
  • NEFORMÁLNÍ OUTFIT – pochůzky, nákupy a pracovní záležitosti můžete také vyřešit stylově oblečená. Budete se divit, jak jsou kožené kalhoty pohodlné. Zvolit k nim můžete pohodlný svetřík přes hlavu a kabátek.
  • VELMI FORMÁLNÍ OUTFIT – společenské kalhoty s puky nebo kostýmky, které nosíte na velmi formální události můžete s klidem vyměnit za kožené kalhoty, které budou působit velmi společensky. K tomu doporučujeme bílou košili a sako.

Ať už jste se pro kožené kalhoty rozhodla nebo s jejich pořízením budete ještě nějakou chvíli otálet věříme, že vám to v nich bude slušet – dříve nebo později.