Móda

Kabelky pro letošní zimu: In je i originální beztvarý pytel

Už dávno neplatí vzor vašich babiček a prababiček, že stačí mít v šatníku jednu luxusnější kabelku pro společenské příležitosti. Jedna kabelka „na neděli“ vaše potřeby určitě neuspokojí. Není potřeba být marnotratnou princeznou, která za kabelky utratí většinu svého příjmu, má jich plnou skříň a stejně trpí pocitem, že to prostě „není ono“. Měli byste si ale pořídit několik různých kabelek s nimž pokryjete různé příležitosti od večerní návštěvy divadla až po běžný pracovní den. Jaké kabelky se vám budou hodit?

Nadčasová klasika se neztratí

Určitě si pořiďte alespoň dva modely z elegantní nadčasové klasiky. Černá kabelka větších rozměrů je vhodná do společnosti, pokud se jedná o významnější akci. Například na obchodní schůzku s významným klientem, večírek apod. Můžete sáhnout i po nákladnějším značkovém kousku s jednoduchým, ale dokonale propracovaným tvarem, který se univerzálně hodí k různým outfitům. Druhým elegantním modelem, který se určitě neocitne na dně skříně, může být hnědá či šedá kabelka, která se hodí i na každodenní nošení do práce. Hnědá je příjemnou barvou, která se dá velmi operativně zkombinovat, šedá je neutrální, budí dojem serióznosti.

Nepřehánějte to s leskem

Jakou kabelkovou výbavu dále pořídit? Pokud chodíte po práci na aerobik, zumbu, nebo posilovny, zkrátka někam sportovat, uvítáte sportovní kabelku ve tvaru XXL pytle, pokud si berete oblečení na sport rovnou s sebou. Obrovské beztvaré kabelky jsou také v kurzu – naskládáte do nich úplně všechno a jsou originální i v barevném provedení. Pravdou je, že návrháři stále více akcentují kabelky, jež jsou praktické. Nyní jsou ale také in lesklé kabelky drobnějšího charakteru. Nezapomeňte ani na ně. Mohou být třeba pošité flirty. Hodí se k outfitu do divadla, na koncert, jenom ale pečlivě volte šaty, abyste to s tím leskem nepřehnali a všechno nakonec nepůsobilo spíš kýčovitě.