Móda

Jak nosit hluboké dekolty

Dekolty naprosto spolehlivě stále vládnou celým světem módy i mnohých slavných žen. Jak je ale nosit, abyste se ještě stále cítily žensky a přitažlivě, ale nepůsobily příliš vulgárně? Pro výstřihy se například narodila Kim Kardashian a její sestry. Bujné výstřihy jsou součástí módního světa i díky nim. Celebrity se odhalují rády a na této strategii mnohdy stojí jejich sláva. Pokud vás celebrity inspirují, nepouštějte se ale raději do žádných extrémů. Vsaďte na top nebo šaty s výstřihem třeba v tělové barvě. Takovýto jemný odstín dodá každému odvážnému modelu na jemnosti a něžnosti.

Zkuste třeba samet

Neodhalujte víc, než musíte. Určitě postačí náznak, nikoliv odhalení poloviny poprsí. Extravagantní top s výstřihem můžete nosit i jako doplnění úzkých kalhot nebo pouzdrových sukní. Další variantou je například velmi kontrastní sladění většího výstřihu a vysokého pasu. Takovýto styl si třeba oblíbila sestra Kim, KourtneyKardashian. I když je to trojnásobná matka, vypadá v jejích oblíbených sametových košilích s hlubokým dekoltem a kalhotami s vysokým pasem vždy velmi sexy. A mimochodem samet je hitem nejen na košilích a body, ale třeba i na dámském prádle.

Odhalte letos také ramena

V letošním roce opět letí odhalená ramena na topech a šatech. Momentálně se hojně nosí takzvaný BB nebo Bardot střih topů a šatů. Kromě dekoltu pak svůdně ukazujete i ramena. Brigitte Bardot takovýto střih uvedla na módní scénu v 60. letech. A nyní se slaví jeho módní comeback. Takovéto střihy můžete vidět na poli všech možných večerních a společenských šatů. Jsou doplněny právě o spadlá ramena a o něco hlubší výstřih, než jaký kdysi nosila sama BrigitteBardot.Další častou představitelkou velkých výstřihů je Nicole Kidman, která ráda předvádí nejen svůj dekolt, ale i svoje štíhlé nohy. Ráda dává přednost černé či tmavé barvě i zajímavému střihu šatů. Její předností je vždy rafinovaná sofistikovanost.