Zajímavosti

4+1 aplikace šitá ženám na tělo

Užitečné aplikace nebo-li „appky“ zaplavují svět a mnohdy nám i usnadňují život. Dámy víte, že teď si lze stáhnout aplikace, které nám rozumí lépe než partner nebo kamarádka? Ano! Snadno se ovládají, jsou velice praktické a přinášejí systém a řád do našeho dosti hektického světa. Jaké to jsou?

1. OvuView bude sledovat váš menstruační cyklus

Také máte problém sledovat váš menstruační cyklus a jediné, co vám pomáhá držet termín je plátíčko antikoncepce ve vaší peněžence? Teď vám s tím může pomoct vychytaná aplikace pro ženy – „OvuView “. Aplikace funguje jako menstruační kalendář, pomůcka při otěhotnění nebo naopak pro zabránění těhotenství. Díky ní můžete mít své ženské věci hezky pod kontrolou.

2. Můj Alfréd vám usnadní nakupování

„MůjAlfréd“ je vynikající aplikace, která vám usnadní nejen nakupování, ale také sledování zásob ve vaší ledničce a spíži a také vaření. Velice výhodné je, že všechny informace v aplikaci můžete sdílet se členy rodiny a s přáteli. O nápad na uvaření večeře už nebude nouze a také se vám nestane, že byste například mléko koupili zbytečně dvakrát!

3. S-Health vás udrží v kondici

Také je pro vás zdraví a kondice podstatné téma? Teď už na něj nemusíte být sama. Dosáhnout zdravého jídelníčku a kondičních cílů vám pomůže aplikace S-Health, do níž si budete zaznamenávat všechny vaše úspěchy.

4. Tinder vám najde partnera

Jste sama? Aplikace „Tinder“ vám pomůže najít partnera. Funguje jako dnes spousta zaběhnutých sociálních sítí. K prohlédnutí nabízí profily lidí, s kterými můžete navázat kontakt a to nejen přes displej telefonu. Pokud si vzájemně sednete do noty, můžete spolu vyrazit i na rande. Aplikace není primárně určená jen k randění, třeba díky ní najdete i spoustu nových kamarádek!

5. Sleep Better with Runtastic – aplikace, která vám pomůže usnout

I spánek teď můžete mít pod kontrolou. Pomůže vám s ním aplikace s názvem „Sleep Better with Runtastic“, která zaznamenává kvalitu vašeho spánku, sleduje špatné návyky během usínání a také vás probudí v ten nejvhodnější okamžik pro probuzení. Vy tak můžete být svěží a odpočatá.

Vás ještě aplikace neoslovily? No to je škoda, ve velkém vám totiž pomohou zvládnout váš hektický život.