Krása

Co nesmí chybět v kosmetické taštičce

Pokud vyrážíte na dovolenou či na víkend, kosmetická taštička je vždycky s vámi. Pokud se necítíte se ve své kůži a potřebujete si dodat sebevědomí, tajemství kosmetické taštičky prozáří vaše oči i úsměv. Pak se vám bude lépe koukat na svět a světu na vás.

Pěstící produkty

V kosmetické taštičce v žádném případě nesmí chybět super pěstící denní krém. Ten, který už vám dlouho vyhovuje, nebo fungl nový, který jste se rozhodli vyzkoušet. Krém s pořádnou dávkou hydratace a výrazného rozjasnění. Takový, co umí maskovat drobné vrásky. Pokud je léto, volte ten, co obsahuje UV filtry a chrání proti škodlivému slunečnímu záření.

Oční krém, zkrátka něco proti kruhům a váčkům pod očima, ať se projasní váš unavený výraz. Tónovací krém či BB krém, který je vhodný speciálně pro citlivé oční okolí. Může to být i sérum bez tónování. Přibalte prostě rozjasňovač vašich očí i mysli.

Primer proti únavěa pro posílení vitality pleti. Splyne s denním hydratačním krémem, sjednotí a vypne pleť, připraví první fázi na nanesení make-upu. Energie, která někdy zabere lépe, jak šálek kávy. Extra dávka vitamínů na víc. Pátrejte po primeru, ve kterém nejsou žádné silikony. SOS primer působí jako záchrana všedního dne. Dá se nanést i přes make-up.

Báze na nehty jako první pomoc.Jakmile vaše okolí skoukne vaše vlasy a stav pokožky, první čeho si všimne, jsou upravené ruce a nehty. Výživných podkladových bází a laků prostě není nikdy dost. Báze bude fungovat jako ochranný štít před útočníky zvenčí. Posílí křehké nehty, odstraní třepení a zkrášlí vaše ruce. Pátrejte po arganovém oleji a vitamínu E.Přibalte pár laků oblíbených barev a zkuste ty mini.

Večerní zázračná maska jako balzám na vaši pleť. Pleťové masky mají skvělé účinky na pokožku. Vsaďte na unikátní jíl a směs pěstících olejů. Elixír mládí za 5 minut. Pokud máte čas, nechte ji alespoň minut 20. Proměna bude dokonalá. Pročistí póry, zpevní, vyhladí, zbaví toxinů i odumřelých buněk a viditelně omlazuje.

Výkonný odličovačpro zdravou pleť. Odlíčení je základ.Pokud vaše pleť nebude pravidelně čištěná, můžete ji doslova patlat, čím chcete a nebude to poznat. Zkuste začít gelovým nebo pěnovým odličovačem s pumpičkou. Zabijete 3 mouchy jednou ranou. Odlíčíte tvář, oči i rty. Čistěte i ráno a odstraňte odumřelé buňky.

Základní líčidla

Lesky, rtěnky a oleje na rty. Že jste olej na rty nezkoušeli? Tak to napravte. Je naprosto ideální. Velmi lehce nabarví rty a příjemně se nosí. Výborně hydratuje a vyživuje jemnou kůži na rtech. Vpije se do rtů, dokáže zanechat dostatek pigmentu a vaše rty budou vypadat neodolatelně.

Řasenka pro delší, neodolatelné a krásné řasy. Přibalte ještě výživný gel na řasy. Umí prodlužovat řasy doslova, nejen opticky. Zkuste používat řasenkudvakrát denně celý měsíc a dočkáte se výsledku. A taky přibalte neodolatelnou řasenku s menším kartáčkem, ať se dostanete až ke konečkům. Zapomeňte na široké kartáčky řasenek.

Pak už stačí oblíbený make-up, tužka na oči a jste vybaveni. Jemně podtržená přirozená krása a hlavně pěstěná pleť je vaší vizitkou. Můžete přidat nůžky a pilník na nehty, pinzetu a ořezávátko. Kosmetická taštička bude připravená k odjezdu na vytoužené volné dny.