Móda

Neonové barvy jsou stále v kurzu nejen na teniskách

Když na konci zimy odzvonil zvonec nevýrazným barvám, jaro a léto jimi jen hrálo. Podzim nebude žádnou výjimkou. Jarní i letní slunečné počasí, které si žádá neonové barvy, nás doprovází módními trendy posledních pár let. Pulty se rozehřály neonovými barvami neonových tenisek a objevili se i na jiných částech oděvu. Dokonalý kontrast znamená úspěch v oblasti neonového outfitu. Pokud je váš outfit složený z pěkných kousků v neutrálních barvách, které dokonale oživí právě onen stylový kousek ve výrazném neonovém odstínu. Mezi neutrální barvy, které si skvěle rozumí se všemi neonovými odstíny, patří určitě nadčasová černá, béžová, krémová, bílá, šedá, starorůžová, ale také světle modrá, která získává mezi zákazníky stále větší oblibu.

Oblíbené neonové barvy

Mezi nejoblíbenější neonové barvy určitě patří výrazná žlutá nebo citrónová. Dá se skvěle zkombinovat s ostatními neonovými barvami a současně působí neuvěřitelně elegantně, výrazně, hravě a taky sexy. Tuto kombinaci si zamiluje každá žena. Elegantní outfit do práce lze zkombinovat neonově žlutou s černou nebo tmavě modrou barvou. Outfit na volný čas, do města, do kina nebo na kávu s kamarádkou se více odvažte a k výrazně žluté přidejte neonově modrou či růžovou. Abyste to s pestrostí nepřehnali, oblékněte si k tomu některou z neutrálních barev, které jsou zmíněny výše.

Neonové barvy na doplňcích

Pokud extravagance není zrovna vaše parkete a máte rádi svůj konzervativní a zažitý styl, vyzkoušejte nové neonové barvy třeba v doplňcích. Super jsou zmíněné tenisky, kabelka nebo třeba neonově růžový náhrdelník, který z vás udělá sebevědomou osobnost jako hrom. V neonově oranžových doplňcích vyniknete a můžete skvěle vybočovat z řady kolemjdoucí šedi. Neonové náušnice, spona, náhrdelník, náramek nebo stylové hodinky jsou opravdu skvělou volbou. Ona krása se skrývá v detailu a ty jsou in. Vyzkoušejte třeba malou kabelku přes rameno v některé neonové barvě, určitě si ji zamilujete a už ji nebudete chtít odložit.