Móda

Nejen zvonáče jsou zpátky. Bodovat budete i s ledvinkami

Vzpomínáte si na šedesátá, sedmdesátá a osmdesátá léta? Pamatujete si, co se nosilo? Možná si na tato léta nepamatujete, ale dámy si jistě vzpomenou na Johna Travoltu v Horečce sobotní noci, kde byl oblečen do džínů, jež se u kolen rozšiřují. Později se džíny vryly do paměti jako takzvané „zvonáče“ nebo „zvonové kalhoty“. Jednalo se o kousek, který byl velice oblíbený, ale na druhou stranu i upřímně nenáviděný. Stejně jako ledvinka. A věřte tomu nebo ne, oba dva kousky (a nejen ony) se opět dostaly do módy.

Určitě jste zaregistrovali, že se móda vrací do minulosti. Pokud jdou nakupovat čtyřicátníci, padesátníci, zmocní se jich při pohledu na oblečení v obchodech nostalgie. Většinu z aktuálně nabízeného oblečení totiž dříve nosili, a to konkrétně tehdy, kdy tancovali na diskotékách na nestárnoucí hity Michala Davida či Karla Gotta.

Je až obdivuhodné, kolik kousků se opět vrátilo do módy.

Zvonáče opět na scéně

Jak jsme zmínili, oblíbené, ale i nenáviděné zvonáče jsou opět na scéně. Zamilují si je především dívky, které si mohou ke zvonovým kalhotám obléknout kratší tričko odhalující bříško. Nezapomeňte zvonové kalhoty obohatit páskem, nejlépe nějakým masivním.

Je nutné zmínit, že zvonové kalhoty jsou k dispozici v mnoha verzích. Například si můžete koupit kalhoty takové, které se rozšiřují už v půli stehen, nebo stojí za koupit i zvonové kalhoty obohaceny o třásně.

Ledvinky vyměňují kabelky i batohy

Dalo by se říct, že kabelky už nejsou v módě. Přece jenom se místo nich začaly nosit batohy, které miluje nejedna žena. Zanedlouho však i batohy vyjdou z módy, a to z toho důvodu, že budou nahrazeny ledvinkami, které se také řadí mezi kousky, jež byly jak nenáviděné, tak velice oblíbené.

Koupit si lze už nyní ledvinky v mnoha barvách či provedeních. Populární jsou zejména ty, které plní funkci pásku.