Krása

STOP vypadávajícím vlasům. Vyzkoušejte babské rady

Vypadávající vlasy trápí nejednu ženu. Bohužel se jedná o problém, který nelze stoprocentně vyřešit. Můžeme ho však trochu zpomalit. Pokud patříte mezi ženy, které už vyzkoušeli mastičky, olejíčky nebo masky na vlasy, přesto se vám nepovedlo zmírnit vypadávání vlasů, zkuste vyzkoušet jeden z našich tipů. Je samozřejmě jasné, že všem ženám nebudou fungovat všechny tipy, každá je přece jiná, ovšem věříme, že alespoň jedna babská rada pomůže.

Padající vlasy jsou skutečně velkým problémem. Žádná žena se nechce věčně probouzet v chomáči vlasů, žádná žena nechce vysávat denně, protože vlasy jsou spadané všude po domě. Proto přinášíme několik babských a osvědčených rad, které vám pomohou vypadávání vlasů zmírnit.

Tajemství se skrývá v černém pepři

Málokdo to ví, ale tajemství úspěchu se skrývá v černém pepři. Jedná se totiž o surovinu, která pomáhá prokrvovat vlasovou pokožku. Vlasová pokožka tak není oslabená, je vyživená a vlasy tedy tak nevypadávají.

Jak to tedy udělat? Stačí, když si smícháte hrst černého pepře s trochou vody a poté směs vetřete do vlasů. Nechejte působit patnáct, dvacet minut a opláchněte.

Znáte kafrovou vodu?

Velice účinná je i kafrová voda. Má totiž nejen dezinfekční, ale i podpůrné účinky. Stačí ji smíchat s bílým jogurtem a opět ji naneseme na pokožku hlavy. Necháme několik hodin působit a pořádně opláchneme.

Med je lék na všechno

Taky můžete sáhnout po multifunkčním medu. Med je potravina, která nám pomáhá v boji proti nachlazení, ovšem taky nám pomáhá v boji proti vypadávání vlasů. Stačí, když si vyrobíte uklidňující masku z bílého jogurtu a medu, kterou poté nanesete na pokožku hlavy.

Med pomáhá i na podrážděnou pokožku hlavy. Má uklidňující účinky.

Cibule jako zapáchající zázrak

Pokud se nebojíte trochy zápachu, dopřejte si cibulovou masáž hlavy. Stačí, když kolečkem cibule promasírujete pokožku hlavy. Funguje to jako jistá regenerace.