Móda

Denimové kousky, které letos nesmíte postrádat

I když by se dalo říct, že všechny loňské kousky se už nenosí, něco zůstalo. Jsou to denimové kousky, které z módy jen tak rychle nevyjdou. Pokud chodíte často nakupovat, rozhodně jste si všimli tak velkého množství denimových kousků, které se nachází na pultech obchodů. Otázkou je, jaké denimové kousky stojí za hřích a na jaké bychom se neměli podívat ani kouskem oka.

Každý rok je na pultech obchodů mnoho novinek. Nyní se všechno točí kolem retro kousků a kolem denimových kousků, které se dají nosit prakticky s čímkoliv. Otázkou je, s čím denimové kousky zkombinujete vy?

Nejdříve si své denimové kousky musíte pořídit, jenže na pultech obchodů je denimových kousků víc než dost. Za které se tedy vyplatí utratit a které máme raději nechat v obchodních domech?

Bílé skinny džíny

I když se obchody začínají plnit zvonovými kalhotami, přesto nevychází z módy ani skinny džíny, které jsou úzké a které mají vysoký pas. Právě ty by měla mít každá žena ve svém šatníku, nejlépe v bílé barvě.

Bílé skinny džíny se lehce kombinují, nejlépe vypadají se sportovními tričky nebo s džínovými košilemi. S těmito košilemi nemůžete nikdy šlápnout vedle. Nenoste je však v době, kdy prší nebo je ošklivé počasí, snadno si je totiž zamažete.

Kraťasy s výšivkami

Výšivky, nášivky či záplaty – to je to, co je nyní in. Jestli si už nyní zaplňujete šatník letními kousky, nesmí vám chybět ani denimové kraťasy s výšivkami, které jsou letošním hitem. Nejlépe uděláte, pokud si zakoupíte kraťasy s kytičkami. To je totiž vzor, který musí zdobit každý dámský i pánský šatník.

Sukně s cvoky

Už vloni se v obchodech začaly objevovat denimové sukně, které se zapínaly na cvočky. Právě tento kousek bude populární i letos. Už ho máte v šatníku? Na barvě vůbec nezáleží. Může se jednat o bílou sukni, o červenou sukni nebo o klasickou modrou džínovinu, s níž zaujmete také.