Bydlení

Jak nalákat partnera do života podle feng-šuej?

Každá žena sní o tom, že se její byt stane oázou klidu, míru a harmonie. Ovšem málokteré se to reálně opravdu podaří. Chcete se domů opravdu těšit, protože u vás doma panuje pohoda? Inspirujte se starým čínským učením feng-šuej. Vychází z toho, že je třeba svůj životní prostor uspořádat tak, aby v něm proudila energie.

Nebojte se úklidu ani barev

Mnohé ženy si to neuvědomují, ale i uspořádání okolního prostoru velmi ovlivňuje váš život. Máte-li kolem sebe nepořádek, spoustu starých a zbytečných věcí, není divu, že se třeba nedokážete volně nadýchnout ani ve svém životě. Pokud máte pocit, že je váš byt plný harampádí, zkuste ho důkladně vygruntovat a vyhodit nepotřebné věci. Můžete to spojit i s vymalováním bytu. Nebojte se ani barev. Pokud cítíte, že byste rádi žili v barevnějším prostoru, dejte tomu volný průchod. Splňte si sen. Nechte na sebe pak působit nový vymalovaný prostor ještě předtím, než do něj začnete skládat nábytek. Uvidíte, že se budete cítit spokojeněji. V prostoru se uvolní energie a možná i váš život nabere nový směr.

Kupujte si věci v párech

Udělejte důkladný úklid, zejména pokud byste rády získaly nového partnera. Přejete si vnitřně změnu, nechcete být samy a cítíte, že jste na nového muže ve svém životě už připraveny? Zkuste se na něj nachystat i ve svém bytě. Učení feng-šuej radí koupit si nějaké věci v párech. Třeba stejnou červenou a modrou svíčku. Dva stejné hrníčky, jeden v růžové, druhý třeba v zelené. Tím vysíláte signál, že ráda uvítáte novou bytost. Také se zaměřte na ložnici a dejte jí růžovou nebo červenou barvu. Nejvzdálenější roh vpravo ode dveří je podle feng-šuej věnován partnerským vztahům. Ukliďte ho a dejte do něj třeba dva předměty v párech – například svíčky. Rozsviťte si je a těšte se z jejich hřejivého a působivého světla. Možná tato energie do věci do pohybu…