Móda

Na podpatcích s jistotou

Každá z nás jistě najde ve svém botníku aspoň jeden pár bot na vysokém podpatku. V obchodě jsme jim prostě nezvládly odolat a kupovaly jsme je s vědomím, že chůzi na podpatcích musíme dopilovat a zvyknout si na ni. K tomu nám měl dopomoci tento pár bot. Ale jak to tak bývá, po pár nepohodlných pokusech jsme je odložily do skříně a teď tam jen tak leží.

A to je velká škoda. Podpatky nám dělají štíhlejší nohy, jsme v nich vyšší a celkově vytváří krásnější postavu. Ovšem tohle vše se dá lehce ztratit, pokud trochu nestabilní chůzi bravurně neovládáme. Pokud budeme balancovat na každém kroku místo okouzlující sexy ženy budeme spíše k smíchu. A toho se bojí většina z nás.

Proč si ale výhody vysokých podpatků nepřevezmeme do jejich pohodlnější verze a to bot na klínku! Už jste je vyzkoušely? Díky klínku budete jistější, žádný nerovný povrch v podobě malých dlažebních kostek vás nerozhodí. Na tyto botky není nikdy pozdě. A které jsou IN?

Květiny

Tento vzor prostě letí a nevyhnul se ani botám. Takové sandály na hnědém klínku s květinovými pásky je skvělá volba i na konec léta. Nemusíte se bát, že tyto boty nestihnete vynosit, protože dáme ruku do ohně, že i příští rok budou IN.

Jednobarevné

V jednoduchosti je krása. Proto i jednobarevné pásky jsou ideální volbou. Jsou jednoduše kombinovatelné a s přírodním hnědým klínkem jde dohromady každá barva. Nemusíte se bát jak neonových barev, které jsou letos velkým hitem, tak těch třpytivých jako je například stříbrná.