Krása

Kosmetické vychytávky, které si osvojila Serena Wiliams

Ve sportovním světě se najde mnoho hvězd, které pravidelně sledujeme v televizích a kterým fandíme. Jednou z favoritek zejména v tenisu je Serena Wiliams, která to s raketou opravdu umí. Neumí to však jenom s raketou na kurtu při nejsledovanějších utkáních, ale umí to taky se svou pletí. Pokud byste se podívali na fotografie, které visí na internetu, až byste se divili, jak skvělou pleť tenisová hvězda má. Jestliže chcete mít taky takovou pleť, prozradíme vám její triky, respektive kosmetické vychytávky, které si osvojila.  

Sama Serena Wiliams tvrdí, že péči o pleť nikdy nevynechává. Už jenom proto, že jí to nezabere příliš času. I když pravidelně navštěvuje kosmetický salon, musí o svou pleť pečovat samozřejmě i v pohodlí domova. A tak si prozraďme několik jejích vychytávek, které byste si podle ní měli osvojit i vy.  

Kokosový olej na odlíčení make-upu 

Ze všeho nejdůležitější je každý den si odlíčit make-up. Serena nepoužívá žádné extrémně drahé produkty, používá obyčejný kokosový olej, kterým svou pleť odlíčí rovnou dvakrát po sobě, aby svou pleť perfektně zbavila jak líčidel, tak případných nečistot, které se na pleti nachází.  

Výhodou kokosového oleje je to, že ho navíc můžete využívat i při jiných činnostech. Zbaví vás například lupů nebo suchosti pokožky, také se hodí na smažení – je to zdravější alternativa klasického oleje.  

Mořská voda pro osvěžení pleti 

Serena Wiliams tvrdí, že pleť je třeba pořádně osvěžit. A tak po nanesení krému, který je pod oči, osvěžuje pleť ještě mořskou vodou. Možná i vám mořská voda pomůže a zbaví vás problémů, které vás dnes a denně trápí. Serena používá mořskou vodu už dlouhá léta, i když je pravdou, že se jedná o trochu dražší záležitost. Co byste však kvůli krásné pleti neudělali! 

Co se však týče ceny kokosového oleje, ten je dostupný na trhu doslova za hubičku. Proto minimálně kokosový olej skutečně můžete používat stejně, jako to dělá profesionální tenistka Serena Wiliams.