Krása

Když se s lžící namalujete lépe než bez ní

Líčení není žádná věda, i když mnohé ženy mohou namítat opak. Ženy, respektive dívky se začínají líčit poměrně brzy. Může za to zkrátka doba, v níž touží být každý naprosto dokonalý. V současné době je navíc tolik líčidel na trhu, že každá chce zkusit naprosto všechna, bohužel málokterá se umí perfektně líčit. Někomu dělá problém malování obočí, někdo neumí vytvořit hezkou linku na očním víčku, jiné dělá problém konturovací tužka na rty, které se ne vždy uchytí na linii rtů. Se všemi problémy, které se líčení týkají, však můžeme zatočit, a to tak, když vezmeme do rukou obyčejnou lžičku nebo případně lžíci.

Ať už se to zdá být sebevíc absurdní, líčení se s lžičkou či lžící je skutečně snazší než bez ní. Potvrdí to mnohá videa na sociálních sítích, která ukazují, jak snadné je se líčit s obyčejnou kovou lžičkou, kterou schováváme v šuplíku v kuchyni.

S pomocí lžičky každá žena bude mistryně v líčení. Zkusíte to jednou a už se lžička stane součástí vašeho sáčku s líčidly.

Lžíce na naše rty

Pokud vám dělá problém konturování rtů, pokud neustále přesahujete a tužka jezdí spíše po pokožce než po linii rtů, doporučujeme to zkusit s lžící nebo s obyčejnou čajovou lžičkou (záleží na tom, jak velké jsou vaše rty). Lžíce se zkrátka přiloží na rty tak, aby vidět šla jen linie rtů, a tu jen konturkou zvýrazníte. Díky lžíci se nestane, že tužka bude brouzdat po obličeji nebo po rtech, ale bude se držet skutečně jen na dané linii.

Vkusné obočí díky lžíci

Ne každý umí namalovat obočí naprosto stejné, proto i v tomto případě to zkuste s lžící. Jednoduše si ji přiložte do spodu obočí a zvýrazněte obočí nad lžící. Jen jemně, ať nepřesáhnete. Vytvoříte tak stejná tvar. Pomoct si můžete se lžící i tak, že si ji přiložíte zase z vrchu, čímž dosáhnete naprosto stejného tvaru.

Líčení nikdy nebylo snazší! Podobně to funguje i s očními linkami.