Móda

Když je základ bílé tričko a džíny aneb chodíme elegantně i ležérně

Nevíte, co si vzít na sebe? Je tolik možností a určitě váš šatník rupe ve švech. Zejména ženy mají každý den problém s tím, co si zrovna obléknou do práce. Pokud není v práci daný dresscode, bohužel mnohdy i dlouhé hodiny tráví před zrcadlem a přemýšlí, co si obléknou, a to je to tak jednoduché! Když nevíte, co si na sebe obléknout, vezměte si obyčejné džíny a bílé tričko. To je základ úspěšného a stylového looku. A zbytek už je na vaší kreativitě a fantazii.

Každý módní návrhář vám potvrdí, že nikdy se nic nezkazí s černobílou kombinací a ani s klasickými džíny a bílým tričkem. Pokud se nyní zaměříme na bílé tričko a džíny, doladit můžete tyto dva kousky jakkoli. Poradíme vám, jak z tohoto looku vytvořit elegantní outfit, ale také jak z tohoto looku vytvořit ležérní outfit, v němž se budete cítit především pohodlně.

Elegantní look z džínů a bílého trička

Když je základem bílé tričko a džíny, máme mnoho možností, co dalšího s kousky zkombinujeme. Zaměřme se nyní na to, že chceme vykouzlit elegantní look. Co je známkou elegance? Lodičky. K džínům tedy zvolte lodičky, které jsou však na jehlovém podpatku. Vhodné jsou také sandálky na sloupovém podpatku, které však nejsou příliš nízké. Pas stáhneme obyčejným černým páskem, přes tričko přehodíme vkusné sako z jakéhokoli materiálu. Do ruky pak vezmeme kabelku – ideálně listonošku – nebo případně je povolena i velká kabelka o velikosti A4, kterou přehodíme přes rameno.

Během podzimu se nosí čepice, proto se nebojte sáhnout po nyní velice moderní bekovce s pevným kšiltem. Ta konečnému outfitu dodá korunku.

Ležérní look z džínů a bílého trička

Pokud však chceme vykouzlit ležérní look, ideální by bylo, kdybychom sáhli po teniskách. Nejlepší volbou jsou klasické Conversky, ale povoleny jsou všechny druhy tenisek. V pase si uvážeme károvanou košili, kterou necháme volně vlát v podzimní větru, na záda dáme drobný batůžek, na ruce navlékneme náramky a k tomu zvolíme brýle ve stylu pilotek.